Туристична Німеччина

Штудгарт

Штудгарт

Бремен

Бремен

 

 

Відпочинок в Німеччині — це подорож в історію та архітектуру цієї країни, відвідування музеїв, театрів, ресторанів, спортивних змагань. Ви будете брати участь в барвистих фестивалях, прекрасно відпочинете на чистих озерах з піщаними пляжами.
Кожне німецьке місто має унікальний характер, у кожному можна побачити різні архітектурні стилі і різний спосіб життя. Традиції і місцевий менталітет відбивається в мистецтві, магазинах, кафе і в способі життя німців.

Прапор Німеччини

Прапор Німеччини

Свій відпочинок в Німеччині почніть з Берліна. Красою міста вважаються Бранденбурзькі ворота, тут один з найбільших зоопарків світу і музей. Серед визначних пам’яток можна відзначити будівлю Рейхстагу, Трептов парк, Берлінську телевежу. Приємно буде прогулятися по бульвару Унтен дер Лінден і на площах Александер плац і Потсдамер платц.

Мюнхен — столиця Баварії, за відвідуваністю туристами це друге місто після Берліна. Мюнхен привертає туристів своїми пивними барами, архітектурою в стилі бароко і Готики, зеленими парками і бурхливим нічним життям. Мюнхен розташований біля підніжжя Альп, тому взимку сюди з’їжджається тисячі любителів зимових видів спорту. Найпопулярніший пивний фестиваль, Октоберфест, проходить теж тут. За весь фестиваль випивається 5 мільйонів літрів пива.

Дюссердольф — діловий та індустріальний цент Німеччини. Тут проходять міжнародні промислові виставки та ярмарки. Крім того місто ще і вважається центром моди. Любителі історичних пам’яток повинні відвідати Дрезден і Потсдам. Ганновер і Гамбург славляться своїми зеленими садами і парками. У Гамбурзі їх близько 1400. У цих парках частенько проходять ярмарки.

Бремен — всесвітньо відомий старовинне містечко. У ньому все здається старовинним: і вдома буржуа, і пишні ратуші, і гільдія купців, яка знаходиться біля ринкової площі, разом з «Бременських музикантів» і «Роландом». Лейпциг відомий своєю музикою. Бах, Моцарт і Мендельсон в цьому місті виступали і любили його. У 1813 році тут народився Вагнер.

Потопали в луках і виноградниках місто Штутгарт більше нагадує село, ніж центр автомобілебудування. Але це враження змінюється, коли бачиш нові, незрівнянні будівлі зі скла. Німеччина — країна замків, найкрасивіші з них — Лойсдорф, Сунек і Райнфелс.

Відпочинок в Німеччині можна використовувати не тільки з користю для душі, але і з користю для тіла. У країні більше 300 курортів і лікувальних джерел.

Баден-Баден, місто-курорт, сад відомий на весь світ своєю історією й атмосферою. Це бальнеологічний курорт, гарячі джерела, комфортабельні готелі, і красиві пейзажі роблять його ще більш процвітаючим.

Активний відпочинок в Німеччині також присутнє. Велоспортом займаються майже все, в містах і передмістях є відмінні велодоріжки. Також до Вашої уваги піший туризм в горах. Річки та озера чудові місця для човнового спорту, також можна відправитися в круїз по Балтійському морю. До Німеччини взимку з’їжджаються любителі зимових видів спорту. Багато мальовничих містечок спеціально обладнані для зимового спорту. Любителі і професіонали спускаються на сноубордах, лижах в Баварському лісі, Альпах, Фіхтель, Рене, Зауерланді, Гарце, Рудних горах та інших прекрасних місцях. Відпочинок в Німеччині Ви запам’ятаєте надовго, адже німці гостинний народ і завжди раді гостям.

 

Якщо Ви вирішили їхати в Німеччину чи будь-яку іншу країну Європи,

з бізнес(службовою) візою це не проблема.

Звертайтесь і Ви гарантовано отримаєте якісну допомогу у швидкий час!

Свої питання залишайте у коментарях.

One Response to “Туристична Німеччина”

  1. […] Річка Одра (Oder River) розташована на території Чехії, Польщі та Німеччини. Частково виступає кордоном між Німеччиною та Польщею. […]

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19