Університет ім. Лазарського

УНІВЕРСИТЕТ ім. ЛАЗАРСЬКОГО (Uczelnia Łazarskiego w WarszawieUL) – ПРОВІДНИЙ ВУЗ В ГАЛУЗІ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА!

Університет ім. Лазарського

Університет ім. Лазарського

Адреса:Świeradowska 4302-662 Warszawa
Сайт: http://www.lazarski.pl/
Мови навчання: польська, англійська
Факультети:
економіка
право
фінанси та бухгалтерський облік
міжнародні відносини
адміністрація
управління
Реєстраційний внесок – 400 злотих 

Пропонуємо до Вашої уваги вуз, до якого можна застосувати три «най»- мова йде про університет торгівлі та права ім. Лазарського у Варшаві (UL) :один із найстаріших вузів серед польських приватних , створений у 1993 році ;університет Лазарського вважається провідним у галузі економіки та права, лідирує у рейтингах як вуз, що має найкращий факультет права(Gazeta Prawna 2007, 2008, 2009, 2010),ULз гідністю несе звання «найкращий інноваційний та креативний університетв Польщі» серед вузів приватних  (2010р.)

Великий вибір спеціальностей, надзвичайно професійні викладачі, які постійно пристосовуються до  попиту навчальних пропозицій, інноваційні методи навчання – всі ці чинники дозволяють вузу постійно оновлюватися, розширювати свій потенціал та ставати все більш популярним не лише серед польської молоді, але й серед іноземців. На даний час у вузі навчається більше 500 іноземців із 30 країн всього світу ( в тому числі з Німеччини, Франції, Іспанії, Туреччини та інших країн), що робить його найбільш міжнародним у Польщі по відсотковому співвідношенню польських студентів та іноземців. Тут дійсно можна відчути дух свободи, який присутній західноєвропейським та американським університетам.

Крім програм навчання на польській мові, Університет Лазарського пропонує великий вибір спеціальностей англійською мовою, тобто є реальна можливість отримати британський дипломCOVENTRYUNEVERSITY – а це вже справжній білет для роботи на міжнародному ринку праці. До речі, з 2008 року у вузі почала діяти англомовна програма MBA, студенти якої один семестр навчаються у США.

 Основний акцент у навчанні університет ставить на проходження практики, в арсеналі вузу є викладачі з Європи та США, які приїздять до вузу з відкритими лекціями і навіть цілими курсами. Крім того, вражає кількість вузів-партнерів Університету Лазарського – більше 50!

Небайдужий вуз і до потреб студентів – тут діє цікава система стипендій, а також система знижок на ціну навчання. Найбільш здібні та активні студенти  мають можливість навчатися безкоштовно.На даний момент знижена ціна на навчання для іноземців, що ще більше приваблює абітурієнтів!

Вуз розміщений у 11-ти поверховому приміщенні, має власний спорткомплекс (тренажерний зал, сауна, басейн), а також 2 кафетерії. Лекції та семінари проводяться в просторих аудиторіях (більше 100), облаштованих найсучаснішою комп’ютерною технікою.

UL, крім власної величезної бібліотеки, пропонує доступ до бібліотеки Уельського університету.

При Університеті Лазарського працює «Офіс практик та Кар’єри», який має співпрацю з більш  ніж 100 компаніями, що згодні брати студентів не лише на проходження практики, але й на постійну роботу!

Для кращої адаптації іноземців вуз пропонує 2 варіанти спеціалізованих  підготовчих курсів по інтенсивному вивченню польської та англійської мов – нульовий та середній  рівень, із залученням висококваліфікованих викладачів. Тож навчання в Університеті ім. Лазарського дає можливість отримати гарні знання та практику, реалізувати свої вміння, отримати достойну роботу.

З питань вступу до Університету ім. Лазарського телефонуйте: 380637907453, 06745733170674573317

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19