Що робити якщо ви втратили роботу в Польщі?

Що робити якщо ви втратили роботу в Польщі?

Що робити якщо ви втратили роботу в Польщі?

Немає роботи та закінчились гроші, щоб повернутися в рідну країну. Що робити ? — я щиро бажаю, щоб така ситуація не прийшла у ваше життя, але трапляється різне і треба бути готовим до труднощів.

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji (International Organization for Migration) — Міжнародна Організація з Справах Міграції, яка заснована в 1951 році і на сьогоднішній день налічує більше 150 країн учасниць і ще 12 країн — спостерігачів. Головною метою IOM є впорядкованість міграції із захистом прав людини. У Польщі головний офіс організації знаходиться у Варшаві, основними його програмами є:

    допомога у добровільному поверненні;
    протистояння торгівлі людьми;
    міграція і здоров’я;
    інтеграція мігрантів ;
    іноземні діти без опіки;
    транспортування людей;
    наукові дослідження.

Якщо ви звернетеся за допомогою про добровільне повернення в країну походження, то вам можуть допомогти за наступними пунктами :

    детальна консультація по питаннях повернення;
    допомога в отриманні необхідних документів для поїздки в країну повернення (якщо це необхідно);
    медичні аналізи (якщо це необхідно);
    організація поїздки до кінцевої точки в країну повернення;
    допомога в реінтеграції.

У зв’язку з тим, що всі дії організації фінансуються належним чином, є можливість допомогти людям з особливими потребами: вагітним жінкам, одиноким батькам з маленькими дітьми, хворим людям з обмеженнями або інвалідам. Особливо уважно тут ставляться до іноземних дітей без батьків.

Після того, як учасник програми потрапляє додому, він отримує кишенькові гроші для можливості спокійної адаптації в країні повернення. Крім того, може бути розроблена індивідуальна адаптаційна програма ( узгоджена з учасником ) для початку або відродження бізнесу, навчання, ремонту будинку або субсидування працевлаштування. Така допомога може бути запропонована дітям без опіки в країні повернення, особам, які стали жертвою торгівлі людьми, а також людям, які потребують медичної допомоги.

І якщо трапилося так , що ви або ваші друзі потребуєте допомоги , не соромтеся — дзвоніть у Варшавський офіс IOM :
+48 22538 91 63
+48 22538 91 69
+48 22538 92 12

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19