Дорожня допомога

Дорожня допомога

Дорожня допомога

Подорожуючи по Польщі на орендованому чи власному автомобілі, крім страховки варто мати при собі номери телефонів дорожньої допомоги та фірмового автосервісу.

В аварійній ситуації

Дорожня допомога у Польщі діє дуже чітко. При аварії найкраще зателефонувати за тел. 96 37, це номер екстреного виклику загальнопольськї Дорожньої допомоги. Фірма гарантує дорожню допомогу в повному обсязі: ремонт, евакуацію пошкодженого автомобіля на платформі, юридичну консультацію при виникненні будь-яких питань або сумнівів.
Дорожня допомога повинна прибути на місце виклику протягом однієї години. Вартість допомоги залежить від змісту наданої послуги та відстані. Особливо сильно вартість залежить від відстані в разі необхідності транспортування пошкодженого автомобіля в автосервіс.

Авторемонтні майстерні
У Польщі добре розвинена мережа фірмових автосервісів та авторемонтних майстерень. Тому перед від’їздом до Польщі власнику автомобіля певної марки варто дізнатися розташування та номери телефонів відповідної фірмової сервісної служби, щоб при необхідності звернутися саме до неї по допомогу. Номери телефонів фірмових автосервісів можна дізнатися і в Дорожньої допомоги.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19