Університет підприємництва та адміністрації в Любліні

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji) – це недержавний вищий учбовий заклад, який був заснований у 2005 році. Пропонує бакалаврські, інженерні та магістерські програми. Усі освітні програми вузу створені з врахуванням актуальних вимог регіональних працедавців.

Університет підприємництва та адміністрації в Любліні

Університет підприємництва та адміністрації в Любліні

Крім цікавих занять, WSPAстворює своїм студентам партнерську атмосферу, дружній колектив викладачів, активну студентську діяльність та різноманітні програми по міжнародному обміну студентами.

В освітній пропозиції Університету Підприємництва та Адміністрації:

  • 35 спеціальностей
  • 6 напрямків навчання на бакалаврській програмі
  • 4 інженерні програми
  • 36 курсів післядипломного підвищення кваліфікації

Серед основних напрямків навчання — адміністрація, міжнародні відносини, менеджмент та управління, інформатика, політологія, журналістика, архітектура та урбаністика, просторова економіка.

Вуз має високе 30 місце у рейтингу серед всіх польських бізнес-щкіл, зайняте 5 місце у рейтингу кращих вузів подібного плану. WSPA також є власником Сертифікату «Dobra Uczelnia — Dobra Praca» , який надається лише тим вузам, які йдуть «в ногу з часом» — тобто планують освітні програми згідно з потребами ринку праці.WSPAу Любліні відрізняється від багатьох інших рейтингових вузів ціною навчання – вона досить прийнятна. Крім того, студенти можуть отримувати спортивні стипендії, за гарні оцінки, на харчування і проживання.

Навчання студентів обов`язково супроводжується відвідуванням університетів-партнерів та можливістю стажуватися у вузах інших країн і приймати участь в міжнародній міжуніверситетській діяльності.

Крім того, Університет Підприємництва та Адміністрації намагається зробити все, щоб навчання студентів було комфортним, тому заняття проводяться в величезному сучасному корпусі (2 аудиторії, лекційна аудиторія, 7 лабораторійна практичні заняття, 8 комп`ютерних залів). Кожний студент може на свій смак обрати гурток або спортивну секцію. Для абітурієнтів, бажаючих вивчати польську мову, діє Літня Школа.

На території вузу є 2 кафе, парковка, всі необхідні пристосування для людей з обмеженими фізичними можливостями.

7 із 10 випускників вузу отримують роботу по спеціальності. Ті, хто хоче суміщати навчання із роботою, можуть скористатися послугами відділу Бюро Кар`єр та Міжнародного Обміну студентами.

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні – кращий варінт для тих, хто прагне отримати якісну освіту у Європі за помірними цінами!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19