Zameldowanie, meldunek — прописка

Мельдунок

zameldowanie

Zameldowanie, meldunek — прописка, яка оформляється в міському управлінні (urząd miasta) за місцем проживання у відділі цивільних справ (wydział spraw obywatelskich). Якщо Ви перебуваєте на території Польщі в одній і тій же місцевості під одним і тим же адресою більше трьох діб, Ви зобов’язані самовільно виконати реєстраційне зобов’язання, яке засноване на постійну чи тимчасову прописку за місцем знаходження. У разі зміни місця знаходження, Ви зобов’язані виписатися. Zameldowanie оформляється безкоштовно, але в разі втрати документа з пропискою або по потребі повторної виписки, послуга є платною від 14 до 21 злотих.

Закон:

закон від дня 10 квітня 1974 р. про регістрі населення і посвідчення особи (Законодавчий вісник з 2006 р., № 139, ст. 993 з ізм.) — ustawa z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych (Dz.U. z 2006 r., Nr 139, poz. 993 z późn. zm.)

Якщо Ви приїхали в готель, на курорт, гуртожиток, на відпочинок, навчання, роботу, то реєстраційне зобов’язання виникає у Вас з моменту прибуття на місце. В такому випадку виконати своє реєстраційне зобов’язання Ви повинні у начальника закладу або в уповноваженого представника закладу.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19