Зимові атракціони в Польщі

Зимові атракціони в Польщі

Зимові атракціони в Польщі

Що може бути драйвовіше взимку, ніж активні спортивні розваги???
Вирушайте в Польщу — зимові атракціони тут вже запрацювали на повну. Закопане дало старт новому загальнопольському лижному сезону.

15 грудня в Закопане, що в Малопольщі на галявині Шимашкова урочисто відкрився новий загальнопольський гірськолижний сезон.
Перші лижники та сноубордисти не приховували захвату — нарешті! Багато дорослих лижників взяли з собою дітей, щоб вперше поставити на лижі. Не забудьте отримати візи в Польщу.

А подорож на підйомнику дозволила вдосталь намилуватися чудовими гірськими пейзажами. Увечері гостей чекав фаєр-шоу, феєрверк та урочисте запалювання вогнів на ялинці в центрі Закопане, які запалив мер міста!
Катання триває в Закопане з грудня по квітень. Тут кожен знайде собі заняття: швидкісний спуск на лижах, сноуборді, можна бігати на лижах, є мотосани, ковзани, катання на санях та багато інших розваг. Але не варто відкладати початок власного лижного сезону!
Закопане — це зимова столиця Польщі. Найбільш високогірне місто країни (750 — 1100 м над рівнем моря) розкинули свої простори у вузькій улоговині між Татрами та гірським ланцюгом Губалувка.
У Закопане туристів привертають не тільки лижні траси і прекрасна природа, але й особливий гуральський фольклор, мальовнича дерев’яна архітектура, якою можна помилуватися на тлі гори Гевонт, що підноситься над містом. Закопане вже більше ста років є центром культурного життя, а його атмосфера надихає відомих артистів та художників.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19