Автотуризм

Автотуризм

Автотуризм

Одним з найбільш популярних видів туризму є ознайомчий туризм. Мета такої подорожі пізнавальні поїздки: екскурсії по визначних пам’ятках, знайомство з історією міста, культурою народу, його традиціями та звичаями . Найчастіше ознайомлювальний туризм складається з туру по декількох містах. Основною формою пізнавальних поїздок вважається автомобільний туризм або автотуризм . І це не дивно , адже подорожуючи на особистому автомобілі можна набагато ближче пізнати країну , а також заощадити.

Автомобільний туризм ( автотуризм )
Готелі для автотуристів — мотелі — знаходяться поблизу шосе, мають стоянку, а також надають послуги з технічного обслуговування автомобілів. Оснащення житлових приміщень у таких придорожніх готелях зазвичай скромне, але цього достатньо для ночівлі. Таким чином , мотелі відповідають усім потребам автотуристів . Поряд з мотелями все більшої популярності набувають кемпінги. Любителям природи відмінно підійде такий варіант тимчасового проживання. Літні будиночки, а то й просто намети , в яких розміщуються туристи, дозволяють відчути себе ближче до природи і повноцінно відпочити. У той же час, якщо ви візьмете з собою намет, спальний мішок і невеликий мангал, то зможете самостійно влаштувати свій відпочинок і приготувати відмінний обід на вогні.

Автотуризм

Автотуризм

Так як більшу частину часу автотуристи проводять у дорозі , слід подбати про важливі речі, необхідних у дорозі, заздалегідь. Вам не обійтися без мобільного телефону і спеціального автомобільного зарядного пристрою для нього. Якщо у вашій машині немає системи супутникової навігації, то обов’язково озбройтеся картами місцевості.

Також вам знадобляться предмети туалету (мило, шампунь, гребінець, зубна щітка, зубна паста і т.д.) , приділіть увагу таким деталям як вологі серветки, ватні палички, ножиці або невеликий манікюрний набір .

У кожній машині має бути аптечка . Будь-який водій знає перелік належного складу автомобільної аптечки , тому не забудьте перевірити наявність у ній всіх необхідних ліків, а також таких засобів як бинти, лейкопластир, марлеві стерильні серветки та інше.

Пам’ятайте про документи на машину, водійське посвідчення та інші важливі документи, тобто про закордонний паспорт, візу, медичну страхівку, а також, якщо ви плануєте подорожувати по Європі , то вам потрібна ще й автостраховка — Green card ( «зелена карта») .

Плануйте маршрут при автотуризмі
Не забувайте , що особливості авто туризму припускають наявність ряду характерних речей: буксирувальним тросом, запасним колесом , а також інших інструментів і приладдя, дозволяючих підтримувати автомобіль у робочому стані. Ви, напевно, добре знаєте свій автомобіль, його слабкі місця. Тому захопіть в дорогу запчастини на випадок несправностей. Але краще не ризикувати і провести повну діагностику авто, це не повинно стати для вас зайвими витратами на подорож, адже позаплановий техогляд полегшить вам життя не тільки на час відпустки.

Якщо ви подорожуєте в компанії, можете взяти з собою маски для сну на всіх учасників поїздки та спеціальні надувні подушки , які забезпечать комфортний сон при тривалих переїздах.

Що стосується їжі , то в дорогу не варто брати продукти, що швидко псуються. Чіпси , шоколад , хлібці та інші продукти швидкого харчування відмінно підійдуть для легкого перекусу в дорозі , якщо поблизу немає кафе чи ресторану . Так само не забудьте взяти на перший час води. На випадок прийому їжі в автомобілі захопіть з собою сміттєві пакети.

Для поїздки вибирайте зручний, вільний одяг і взуття. Навіть в сидячому положенні вузькі брюки можуть доставити дискомфорт, так як вам буде незручно згинати ноги.

Подбайте про своє дозвілля: улюблена музика, журнали, книги та інше, що не займе багато місця і дозволить розважитися в дорозі.

Перед тим як вирушити в дорогу ретельно розплануйте свій маршрут , передбачте зупинки, розрахуйте приблизний час, який вам знадобиться , щоб дістатися від однієї точки маршруту в іншу. Це допоможе не витрачати зусилля  будучи в поїздці, і ви оптимально використаєте весь відведений для подорожі час.

Візова підтримка

Якщо Ви вирішили відкрити туристичну візу ми зрадістю Вам допоможемо!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19