Гірськолижна Польща: інструкція для туристів

Гірськолижна Польща: інструкція для туристів

Гірськолижна Польща: інструкція для туристів

Багатьох сьогодні привертають гірськолижні тури в Польщу. І для цього є всі підстави: польські гірськолижні курорти відомі на весь світ. Тільки от не всі знають, коли їх краще відвідувати.

Отже, на Новорічний період у Польщі, як і в будь-який іншій країні, відбувається перевантаженість всіх розважальних центрів, у тому числі і курортних, адже народ гуляє!           Тому в пік святкування їхати на гірськолижні курорти не має сенсу — все буде   переповнене.

А коли святкування закінчаться, тобто 2-3 січня можна сміливо туди прямувати. Але важливо встигнути до наступного масового напливу, який, як правило, припадає на 2-у половину січня і 1-ю половину лютого.

 

У цей час гірськолижні курорти «штурмують» школярі та студенти, в яких на цей час випадають канікули. Після цього знову можна вільно кататися — аж до квітня місяця, а іноді навіть і до травня.

Вибираючи гірськолижний курорт, слід пам’ятати, що крупні гірськолижні центри, такі як Закопане пропонують великий вибір добре освітлених трас і послуги підйомника. Але, як правило, такі курорти дуже завантажені, та й на підйомники доводиться стояти в чергах.

Гірськолижні курорти невеликої величини так само пропонують різноманітні траси, але спуски тут менш круті і захоплюючі, підйомники нижче і черги коротші.

Тому, якщо турист — новачок в гірськолижному спорті, то йому краще зупинити свій вибір на невеликих курортах, хоча і на трасах відповідного рівня в тому ж Закопане ніхто не перешкодить спокійно підкорювати снігові схили, а ось професіоналам, звичайно ж, припадуть на смак круті спуски великих курортів.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19