Логістика — одна з найперспективніших професій

Логістика

Логістика

Вибір професії є надзвичайно важливим у житті кожної людини. Розмаїття їх  іноді змушує замислитись :  а яка краща? Яка найперспективніша? Що обрати?

Логістика – саме та спеціальність, яка останнім часом тримається в першій десятці найпопулярніших та найперспективніших. Ще у 90-х роках на Україні про неї мало хто чув,  і дисципліни такої у вузах не викладали. Але завдяки швидким темпам розвитку ринкових відносин у світі вона отримала надзвичайну популярність.

Так як логістика сама по собі є більш практичною наукою, ніж теоретичною, тому навіть  другу вищу освіту по такій спеціальності може отримати людина з вищою математичною, економічною чи технічною освітою.

Логістика – це наукова ланка та сфера економічної діяльності, направлена на оптимізацію витрат, пов’язаних з  процесом руху продуктів та послуг.

В залежності від функціональних завдань спеціалістів, існує декілька напрямків логістики – транспортна, збуту, складська та виробнича,  закупівельна, і кожний з цих напрямків вимагає знань специфічних особливостей  роботи.

      Логістик повинен мати велику математичну підготовку, підкріплену аналітичним мисленням. Будь-які процеси,  закупівля або збут продукції, вимагають детального планування та відслідкування бізнес-процесів з врахуванням відповідних товарних показників, сезонних впливів і раціональних схем вантажних перевезень.

      Тобто, логістика навчає правильно контролювати весь матеріальний та фінансовий потік компанії, починаючи від початкової точки – виробництва до  кінцевої точки – покупця або споживача. При цьому  під час цього руху відбувається транспортування, зберігання, пакування та багато інших операцій. Мета логістики полягає у зменшенні витрат на ці процеси. Тому логістику  потрібні знання  і у сферах маркетингу, психології, ринків збуту, дуже ціниться володіння іноземними мовами.

      Робота таких спеціалістів високо оплачується,  так як, вибираючи шляхи оптимізації фінансів та грамотно організовуючи роботу усіх ланок логістичної цепи, логістик в змозі зекономити достатньо великі суми для компанії. В звя’зку з цим в часи кризи логістики є одними із найзатребуваніших спеціалістів на ринку праці.

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19