Ойцовський Національний парк

Ойцовський Національний парк

Ойцовський Національний парк

За тридцять кілометрів від Кракова знаходиться Прондницка долина, в якій розташований самий маленький Національний парк Польщі. Незважаючи на свої невеликі розміри, це місце захоплює своїми чудовими пейзажами.

Найвідоміша місцева визначна пам’ятка — це Палиця Геркулеса, яка знаходиться перед замком в Пєскова Скеля. Це самотня вапнякова скеля, розмір якої більше тридцяти метрів. Вона має дуже незвичайну форму, тонку підставу, яка поступово розширюється до верху так, що виходить ніби гігантська палиця. З цією скелею пов’язана давня гарна легенда.

Замок в Пєсковій скелі — це мальовнича будова в стилі відродження, в якому працює філія Державного Художнього Музею на Вавелі.

Будова місцевих гір така, що в них утворилося величезне кількість печер. Їх загальна кількість сягає чотирьох сотень. Давним-давно ці печери були заселені. У них було знайдено велику кількість предметів побуту і зброя древніх людей. Найстаріші з них датуються 120 тисячами років до нашої ери.

Ще однією визначною пам’яткою цих місць є Каплиця на воді. Коли російський цар Микола II видав заборону на будівництво будинків такого роду на цій землі, каплиця була створена на воді. Причому побудована вона була всього за одну ніч.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19