Пошта у Польщі

Пошта Польщі

Пошта Польщі

Пошта Польщі продовжує йти назустріч своїм клієнтам та вводить нові, більш привабливі види посилок. Тепер клієнтів будуть сповіщати про прибуття посилки SMS-повідомленням, також буде полегшена можливість висилки предметів нестандартних розмірів. Нові види послуг Пошти Польщі спрямовані як для індивідуальних клієнтів, так і для фірм. Зміни в послугах відчують всі.
— Це відповідь на потреби наших клієнтів, які очікують сучасних умов поставок з простими параметрами — підкреслює Януш Войтас, член правління Пошти Польщі.
Нововведення направлені, перш за все, на підприємців, які хочуть полегшити процес отримання та відбору клієнтами проданих ними товарів. Тепер одержувач посилки буде сповіщений на мобільний телефон SMS-повідомленням про її прихід. Коли листоноша не застане клієнта вдома, йому буде надіслано таке повідомлення.
— Бізнес-посилка повинна особливо зацікавити як інтернет-магазини, так і власників стаціонарних магазинів, які продають товар через Інтернет — каже Януш Войтас. Завдяки використанню електронної системи простіше буде підготувати вантаж для відправки та швидше передати його для відправки поштою. Крім того, зацікавлені особи матимуть можливість відслідковувати шлях доставки вантажу. А завдяки спрощеному процесу оформлення вантажу скоротитися час для вибору способу надсилання й здача його в вікно. Вартість доставки залежатиме від упаковки, яка буде здатна приймати різні форми і розміри. Також можна буде послати тубуси на плакати або інші подібні товари. Ціна нових упаковок зроблених з екологічно чистого паперу буде коштувати в межах від 13,5 до 20 злотих з можливістю відправлення ними вантажу до 20 кг.
Дана поштова революція в поліпшенні якості послуг та зручності відправки і доставки вантажів була необхідна для Пошти Польщі у зв’язку зі зростаючою конкуренцією з боку кур’єрських служб, якими часто користуються поляки для покупок товарів на аукціонах та інтернет-магазинах.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19