Безкоштовна освіта для власників Карти Поляка

Державний університет ім.Шимона Шимоновіца

Державний університет ім.Шимона Шимоновіца

За останні роки кількість українців, які вирішують отримати вищу освіту у Польщі, збільшилася в декілька разів. І це не дивно: адже ціни на навчання там іноді дешевші, ніж на Україні. Та й диплом польського вищого навчального закладу визнається в усіх країнах Європи!

Але одразу постає інше питання – який вуз обрати? Адже їх у Польщі близько 400! Навчання в приватних вузах обійдеться від 1000 євро на рік, в державних закладах освіти — від 2000 євро на рік.

Державний університет ім. Шимона Шимоновіца у місті Замость (PANSTWOWA WYZSZA SZKOLA ZAWODOWA im. Szymona Szymonowica) пропонує якісну вищу освіту по більш ніж доступній ціні (орієнтовно 9500 грн. за рік навчання)!

ВНЗ має сучасну європейську учбову програму, достойний науково-викладацький склад. Інфраструктура цього освітнього закладу містить: Природничо-Технологічний та гуманітарний інститути, інститут інноваційних технологій та математики і, звичайно, власну бібліотеку. Приваблює власний гуртожиток з вартістю проживання 200-250 злотих на місяць.

 Державний університет ім.Шимона Шимоновіца м. Замость

Власникам Карт Поляка особливо радимо звернути увагу на державний університет ім. Шимона Шимоновіца, адже згаданий документ дає право на безкоштовне навчання в державних вузах Польщі та на отримання різноманітних пільг та стипендій! А велика кількість українських студентів в цій освітній установі є доказом неупередженого, чи навіть прихильного ставлення, приймальної комісії до вихідців з України. Отже, пройти конкурс на безкоштовне навчання абітурієнтам з Картою Поляка тут буде простіше, ніж в інших закладах вищої освіти.

Вибір спеціальностей дуже широкий:

БАКАЛАВР (3 РОКИ)

АНГЛІЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ: перекладач; вчитель; англійська мова в бізнесі та туризмі.

РОСІЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ: російська мова в бізнесі та туризмі; вчитель.

ПОЛЬСЬКА ФІЛОЛОГІЯ: журналістика; анімація культури; вчитель.

ПОЛІТОЛОГІЯ: адміністрація; державне управління; журналістика; європейська інтеграція та регіональна політика; місцеве самоврядування та локальна політика; public relations — з’вязки з громадськістю; політичний маркетинг; політика безпеки; соціальна допомога.

МАТЕМАТИКА: математика: фінансова та страхова; математика з інформатикою.

РЕКРЕАЦІЙНИЙ ТУРИЗМ: туристичні послуги (туристичний гід); готельний бізнес; активний туризм; кінезогеронтопрофілактика.

БАКАЛАВР ІНЖЕНЕРІЇ (3,5 РОКИ)

МЕХАНІКА ТА МАШИНОБУДУВАННЯ: транспортні автомобільні засоби; відновлювальні джерела енергії; деревообробне обладнання; експлуатація літаків та гелікоптерів; будова літаків та гелікоптерів; керовані верстати ЧПУ (числового програмного управління).

Вищий навчальний заклад також запрошує отримувати ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ (тривалість навчання 2-3 семестри).

З питань навчання у Польщі (зокрема в Державному університеті ім. Шимона Шимоновіца) звертайтесь

 

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19