Навчання за кордоном. Англія

Навчання за кордоном

Навчання за кордоном

Середні та вищі навчальні заклади Англії вважаються одними з найпрестижніших у світі. За випускниками шкіл і вузів Великобританії часто йде полювання, багато компаній намагаються їх роздобути у свій штат співробітників.

Тим не менш, коли доводиться вибирати приватну школу-пенсіонат в Англії для дитини, хочеться, щоб він міг там швидко адаптуватися, включитися в процес навчання і швидко знайшов друзів. Важливе не тільки навчання за кордоном, а й умови життя.

Освіта в Англії — це завжди насичені програми

У приватних англійських школах програми занять дуже насичені. Плюс в тому, що в одному класі навчається лише 10-15 дітей. Отже, кожен учень отримує достатньо уваги. Крім того, ставлення до дітей — як до власних: за успішність можуть і похвалити, і пожурити, але обов’язково доб’ються того, щоб учень показав у навчанні та в спорті максимальні результати.

Варто додати, що спортивні досягнення учнів в англійських школах цінуються не менше, ніж знання. Спортивні заняття обов’язково присутні в шкільній програмі. У всіх школах є майданчики для баскетболу, футболу, тенісу, басейни, а в багатьох приватних школах є власні поля для гольфу.

Три триместри — особливість навчання за кордоном

Освіта в Англії має ще одну особливість — це навчальний рік, складається з трьох навчальних триместрів. Зимовий триместр починається у вересні. Він триває до середини грудня-місяця. У перших числах січня починається другий триместр. Навчання під час весняного триместру закінчується в кінці березня. В середині квітня бере початок річний навчальний триместр. Вчаться діти до першої половини липня.

До речі, не в кожній школі можна приступати до навчання строго в вересні. Домовившись із керівництвом деяких приватних англійських шкіл, можна відправити дитину на навчання на початку будь-якого з трьох триместрів.

Що стосується канікул, то пасхальні та різдвяні канікули діти, як правило, проводять у сімейному колі.

Коли дітям краще вступати в приватну школу?

Основний набір в Англії в початкову школу починається в 8 років, потім в 11 років або в 13 років (саме в цьому віці діти вступають в середню школу) і, звичайно, в 16 років. З цього віку діти навчаються за програмою A-level (доуніверситетська підготовка). Бажано, щоб дитина знала англійську мову — в Англії, як не дивно.

Ці терміни вважаються оптимальними для початку навчання. Правда, якщо у вибраній школі є місця для навчання, то відправити дитину за кордон можна в будь-якому віці. Єдине, забронювати місце дитині в школі потрібно не пізніше, ніж за один рік до початку навчання.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19