Туризм — перспективна спеціальність

Туризм - переспективна спеціальність

Туризм — перспективна спеціальність

З кожним роком в Україні  зростає кількість бажаючих отримати вищу освіту у Європі, в тому числі у Польщі. А оскільки головна мета власника європейського диплому – достойна робота з гідною заробітною платою, соціальним забезпеченням, дуже важливо при виборі професії враховувати її перспективність.

         Згадуються 90-ті роки минулого сторіччя , коли шалена популярність на диплом економістів та юристів призвела до того, що всього за 5-8 років на Україні були сотні безробітних по таким спеціальностям. Тому для того, щоб не поповнити лави безробітних, витратившибезрезультативно купу грошей для омріяного диплому, потрібно правильно обрати перспективну спеціальність, врахувавши всі реалії сьогодення, адже популярно – не означає перспективно.

Тож  пропонуємо до розгляду одну із  професій , робота для фахівців цієї галузі є завжди — мова йде про туристичні спеціальності, які можуть обирати як дівчата, так і хлопці.Туризм був, є і буде невід`ємною сферою економіки, туристична галузь одна із самих вигідних та тих, які розвиваються швидкими темпами.

Праця в туристичній сфері одна із найбільш оплачуваних , є можливість відвідати величезну кількість країн, вона не рутинна, одноманітна, а цікава та різнобічна. Водночас вимагає від спеціаліста у сфері туризму спеціальних навичок, професійної комунікації, обізнаності, відповідальності та постійного самовдосконалення, швидкого вирішення проблемних питань, емоційної стабільності та врівноваженості.

У Польщі туристичних спеціальностей величезне розмаїття, а багаторічний досвід навчання у галузі туризму дає можливість для кожного студента (навіть іноземця) проходити практику у великих компаніях, туристичних організаціях, а завдяки програмам обміну студентами, й у інших країнах , де є вузи-парнери. Навчання не обмежується лише лекціями та практичними заняттями, можна також  прийняти участь у міжнародних конференціях, семінарах, дискусіях за участю відомих спеціалістів .

Невід`ємною частиною навчання у туристичному напрямку є досконале вивчення іноземних мов професійного спрямування. Тому більшість польських вишів включили вивчення мов у перелік обов`язкових предметів, та не вимагають оплачувати це як додатковий курс.

Звичайно, у багатьох гуманітарних вузах Польщі представлені туристичні спеціальності. Серед найпопулярніших – Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля у Любліні, Вістула у Варшаві (можна обрати польську, англо-польську або англійську мову навчання), ALMAMER у Варшаві, Краківська Академія ім. Ф. Моджевського та ін.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19