Варшавський університет

Герб Варшавського університету

Герб Варшавського університету

Варшавський університет був заснований в 1816 році і є найбільшим і одним з кращих університетів Польщі. Навчання тісно пов’язане з практикою, а в багатьох областях науки університет має велику науково-дослідну базу та досвід. Варшавський університет постійно розвиває співробітництво з кращими світовими установами в сфері науки, інтенсивно співпрацює з польськими та світовими фірмами в сфері інновацій та обміну технологіями, які високо цінують їх випускників.

Два роки поспіль Варшавський університет займає перше місце серед державних вищих навчальних закладах Польщі в рейтингу організованому редакцією газети «Річ Посполита» та журналу «Перспективи». При складанні рейтингу враховувалися такі чинники як престиж, науковий потенціал, академічна успішність, інновації, вивчення умов та інтернаціоналізація навчання. Також Варшавський університет отримав вищу оцінку в абсолютно новому критерії, яким є міжнародне визнання, що вимірюється позицією вузу у світових рейтингах.

Вуз працевлаштовує понад 6000 осіб (з них більше 3100 академічні викладачі) і навчає близько 56000 студентів в більш ніж 80 спеціалізаціях (гуманітарні, точні та природничі науки).
Університет пропонує широкий спектр програм для студентів, більше 30 докторських програм і 200 навчальних програм для аспірантів, які відповідають високим європейським стандартам.
Сучасна, постійно поліпшується інфраструктура університету забезпечує необхідну зручне середовище для навчання. А наукове і професійно-технічний розвиток студентів підтримують відповідні центри й організації. Вуз має шість гуртожитками і двома готелями «Хера» і «Сократ».

Панорама території Варшавського університету

Панорама території Варшавського університету

Для самореалізації студентів при університеті створено радіоканал, телевізійна студія, друковані видання, театр, діє відомий ансамбль танцю та пісні «Варшав’янка» та багато іншого.
Особливу увагу в університеті зраджують співпраці з міжнародними організаціями та іншими вищими навчальними закладами, завдяки чому близько 4700 чоловік з різних континентів щорічно вибирають Варшавський університет для продовження своєї освіти.

Адреса та контактні дані Варшавського університету:
Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warsaw, Poland
телефон: +48 22 552 40 43

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19