Вища Школа Гуманітас (WSH Humanitas) в Сосновце

Вища Школа Гуманітас

Вища Школа Гуманітас

Університет Гуманітас (WSH Humanitas) в Сосновце (Польща) був заснований 23 квітня 1997 року, спочатку як Вища Школа Управління та Маркетингу і став першим приватним вузом в Сосновце та другим в Сілезькому регіоні.

 

Разом з дозволом про створення навчального закладу Міністр Національної Освіти та Спорту Польщі дав згоду на проведення професійної підготовки за спеціальностями менеджмент та маркетинг.

Вища Школа Гуманітас

Вища Школа Гуманітас

Динамічний розвиток Університету Гуманітас дозволило поступово розширити напрями навчання. Так, з 2000 по 2012 роки ВУЗ відкрив нові факультети: «Адміністрація», «Педагогіка», «Політологія», «Філологія англійської мови», «Захист навколишнього середовища», «Історія», «Соціологія», «Журналістика», «Юриспруденція », та ін.

 

 У рамах юриспруденції ВУЗ поклав упор на навчання у сфері господарського права, економіки та юридичних аспектів управління підприємствами.
У структурі університету діє п’ять наукових інститутів: Інститут управління та маркетингу, Інститут адміністрації та права, Інститут европейстікі, Інститут журналістики та Інститут педагогіки.
Вища Школа Гуманітас пропонує наступні види навчання:
— Бакалаврський
— Магістерське
— Післядипломна
— Курси
Тривалість та вартість навчання залежить від обраної спеціальності. Подробиці можна дізнатися на офіційній сторінці університету.

Будівля Вищої Школи Гуманітас знаходиться в центрі Сосновце, не далеко від залізничного вокзалу та головних торгових вулиць міста.
На території університету площею 4800 квадратних метрів, які є його власністю, находяться:
— Мультимедійний актовий (лекційний) зал на 240 осіб
— Три аудиторії на 90 осіб
— 26 лекційних залів, обладнані телевізорами, мультимедійними проекторами, відео та аудіотехнікою
— 6 комп’ютерних лабораторій на 120 комп’ютерних місць
— Бібліотека, в якій використовується інтегрована бібліотечна система SOWA2/MARC21
— Читальний зал з доступом до Інтернету
— Власний паркінг зі стоянками для 300 автомобілів.
Студентам з інших міст надано 40 місць у студентських квартирах — двомісних кімнатах обладнаних кухнею та ванною. Студентські квартири знаходяться близько 20 метрів від будівлі вузу.

Контактна інформація:

Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec, faks: 0-32 363-12-07
e-mail: sekretariat@humanitas.edu.pl

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19