Варшавський Парад рівності

Варшавський Парад рівності

Варшавський Парад рівності

У заході взяло участь кілька тисяч осіб.

«Різні рівноправні» — під таким гаслом у Варшаві пройшов 13 за рахунком Парад рівності. У рамках заходу кілька тисяч людей пройшло по вулицях польської столиці, вимагаючи однакового, рівного ставлення до всіх громадян країни — не дивлячись на сексуальну орієнтацію, віросповідання чи колір шкіри. Як і в попередні роки, учасників параду підтримували представники лівих сил Польщі.

«Ми перестали вже просити і чекати, ми вже вимагаємо. Вимагаємо виконання п’яти пунктів, які повинні з’явитися в законі про партнерські союзи. Держава повинна визнати партнерський союз, незалежно від того, хто в нього вступає: чоловік і жінка, жінка і жінка чи чоловік і чоловік. Партнера повинні визнати близькою людиною, людиною, з якою можна вести спільне господарство, брати кредити. Також мають бути врегульовані питання, що стосуються спадщини і право поховати свого партнера, якщо він тяжко хворий, потрапити до нього в лікарню. Ці союзи, ці права повинні поширюватися на різностатеві і одностатеві пари ».

«Ми потрапили вперше на Парад рівності. Своєю присутністю ми хочемо показати те, що виступаємо за рівність. Нам не подобається, коли хтось комусь нав’язує свої погляди. Кожен в праві жити так, як йому хочеться », — говорили учасники Параду рівності.

Траса Параду склала 5 км. Організатори заходу провели маршрут таким чином, щоб він пролягав біля Палацу науки і культури, в якому проходив Конгрес жінок. Багато його учасниці приєдналися до Параду рівності.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19