Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою

Головний інспектор праці Віслав Лищек відкрив спеціальну інфолінію для громадян України, які працюють в Польщі.

Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою

Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою

За словами головного інспектора праці, в Польщі працюють більш 2500000 іноземців, з яких 800 000 працюють незаконно. Тим часом мова йде про те, щоб всі в Польщі працювали легально і платили внески в державну казну, — підкреслює чиновник.

«Українці можуть отримати юридичну консультацію з питань легального працевлаштування в Польщі. Крім того, дізнаються також як писати скаргу на роботодавця в Державну інспекцію праці, так, щоб інспекція зайнялася питанням цього іноземця », — пояснює головний інспектор праці.

Номер телефону гарячої лінії 22-111-35-29. Час роботи з 16.00 до 20.00. Консультанти володіють українською мовою.

5 комментариев to “Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою”

 1. Роман:

  Компания ERGERE не возвращает 21000 гр чесно заработал

 2. Світлана:

  Доброго вечора!Не можу до вас додзвонитись,ніхто не піднімає…
  Скажіть будь ласка,чоловікові винні гроші у Варшаві був на ремонтних роботах,не заплатили за місяць… Як він сказав по приїзду підписували якісь документи,після робочого дня підписувала відомость що відпрацювали,дуже довго їм робили те запрошення,майже три місяці так і не віддали їм на руки ані ті запрошення ані гроші. Чи можна повернути хоч мізерну часточку? Або хоч якось розібратись в цій ситуації?

 3. Наталія:

  Керівництво заводу авіт не виплатило заробітної плати за грудень місяць у розмірі 2000злотих

 4. Віталік:

  Доброго дня звертаюсь за допомогою. Виникла проблема в затримці зарплати і нічого неможу дізнатися … Працюю в Пщині на ковбасному заводі Канія… Чи можите якось по впливати.

 5. Гоар:

  Доброго вечора я зі своєю подругою та її батьком працювали на рибо переробному заводі Баркас.Кожному з нас не виплатили гроші за нашу роботу.На цьому заводі всі Українці працюють не офіційно,тому що ніхто не оформляє.Пані Аня обіщала виплатити гроші,але ніхто нічого не перекидає. Вона лише читає і мовчить.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19