Торговий центр Wroclavia

18 жовтня 2017 року відбулося відкриття торгового центру Wroclavia. Його дислокація — місто Вроцлав в південно-західній частині Польської республіки. У грандіозної споруди розташувалося понад двісті комерційних точок і магазинчиків. Ресторани, множинні бутики, території для відпочинку, тераси і навіть тропічний сад.

Торговий центр Wroclavia

Торговий центр Wroclavia

Косметика, аксесуари туристичного призначення, одяг, цифрова техніка, іграшки, біжутерія, ювелірні вироби — все це можна придбати в межах однієї споруди.

Нижній поверх комплексу зайняли супермаркети Biedronka і Carrefour. З ними по сусідству розташувався цілодобовий зал для занять спортом CityFit. Поціновувачів кіномистецтва чекає двадцять залів (кінотеатр Cinema City, площа понад 6 тисяч кв. м.). Людей з особистим транспортом очікує парковка на 2350 авто (тариф пільговий).

До місця легко дістатися на автобусі. На нижньому ярусі розміщений автовокзал, який має одинадцять перонів для відправлення і три для прибуття. 7000 квадратних метрів корисної площі без турботи впораються з 4000 гостей щодня. Транспорт курсує цілодобово, з 7 листопада від вулиці Dyrekcyjna. Саме ця дата вважається терміном офіційного відкриття торгового центру.

Компанія Unibail-Rodamco є основним інвестором. Власники розраховують обслуговувати понад 13000000 покупців щороку. Галерея працює з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора. Відвідувачі ресторанчиків можуть затримуватися до півночі. Унікальний спортивний центр буде приймати народ цілодобово.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19