Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою

Головний інспектор праці Віслав Лищек відкрив спеціальну інфолінію для громадян України, які працюють в Польщі.

Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою

Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою

За словами головного інспектора праці, в Польщі працюють більш 2500000 іноземців, з яких 800 000 працюють незаконно. Тим часом мова йде про те, щоб всі в Польщі працювали легально і платили внески в державну казну, — підкреслює чиновник.

«Українці можуть отримати юридичну консультацію з питань легального працевлаштування в Польщі. Крім того, дізнаються також як писати скаргу на роботодавця в Державну інспекцію праці, так, щоб інспекція зайнялася питанням цього іноземця », — пояснює головний інспектор праці.

Номер телефону гарячої лінії 22-111-35-29. Час роботи з 16.00 до 20.00. Консультанти володіють українською мовою.

7 комментариев to “Інспекція праці Польщі відкрила «гарячу лінію» українською мовою”

 1. Роман:

  Компания ERGERE не возвращает 21000 гр чесно заработал

 2. Світлана:

  Доброго вечора!Не можу до вас додзвонитись,ніхто не піднімає…
  Скажіть будь ласка,чоловікові винні гроші у Варшаві був на ремонтних роботах,не заплатили за місяць… Як він сказав по приїзду підписували якісь документи,після робочого дня підписувала відомость що відпрацювали,дуже довго їм робили те запрошення,майже три місяці так і не віддали їм на руки ані ті запрошення ані гроші. Чи можна повернути хоч мізерну часточку? Або хоч якось розібратись в цій ситуації?

 3. Наталія:

  Керівництво заводу авіт не виплатило заробітної плати за грудень місяць у розмірі 2000злотих

 4. Віталік:

  Доброго дня звертаюсь за допомогою. Виникла проблема в затримці зарплати і нічого неможу дізнатися … Працюю в Пщині на ковбасному заводі Канія… Чи можите якось по впливати.

 5. Гоар:

  Доброго вечора я зі своєю подругою та її батьком працювали на рибо переробному заводі Баркас.Кожному з нас не виплатили гроші за нашу роботу.На цьому заводі всі Українці працюють не офіційно,тому що ніхто не оформляє.Пані Аня обіщала виплатити гроші,але ніхто нічого не перекидає. Вона лише читає і мовчить.

 6. Олена:

  Добрий день. Працювала в Польщі на заводі КАДЕК (Жуково під Ґданськом). Підписала з представником фірми умову о зліценії, але документ на руки зразу не віддали, бо підписували умову в хостелі. Сказали не хвилюватися, все віддадуть. Але попередили, що якщо не відпрацюю 3 місяці і сама покину роботу, знімуть штраф 500 зл. Роботу почала 15 травня. 17 червня о 15.00 працівник бюро заводу викликала 3-х жінок і мене в тому числі і повідомила, що нас звільнено. Причину звільнення не назвала, сказала про все дізнаємося у куратора Віталіни. За період роботи я не отримала по роботі жодного зауваження, навпаки, керовниця пані Ґрижина тільки хвалила. Але Віталіна сказала що я не підійшла їм як працівник. Місяць відпрацювала, отримала 200зл авансу, розрахунку і зп не отримала до сьогодні. Як добитися виплати зп? Допоможіть. Дякую.

 7. Андрій:

  Доброго вечора.працював в одного роботодавця по умові залучення.роботодавець за місяць обіцяв 15 злотих .по документах була спочатку мінімальна ставка в відомості и по 8 годин робочих а по факту працював більше 10 12 годин.и мешкання він давав безкоштовно.виплати в він давав на рук і без відомості и не стільки скільки заробив по годинах и по ставив 15 як домовлятись.останні місяці він давав по 200 300 злотих а коли я змінив роботу то він став погрожувати і говорити що я винен ему гроші.я зараз працюю в іншого роботодавця а він погрожує що мені робити

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19