Карти постійних клієнтів та програми лояльності у Польщі

Карти постійних клієнтів

Карти постійних клієнтів

Часто їздите до Польщі? Закуповуєте в Auchanе, Tesco та інших гіпермаркетах? Постійно запитують на касах про « якусь там карту » ? Пропонуємо вашій увазі опис знижкових карт і програми лояльності в Польських магазинах.

Як отримати карту Ашан? Потрібно замовити карту Skarbonka, платіжну карту Skarbonka Master Card або кредитну карту Visa Auchan в пункті обслуговування клієнта. При кожній покупці продуктів зі знаком Skarbonka на Вашому рахунку будуть накопичуватися злоті, якими потім можна буде розрахуватися на касі. Накопичені заощадження не обмінюються на готівку.

Товари на полицях поштучно: біля ціни кожного продукту ви знайдете суму, яку отримаєте на карту, якщо купите даний продукт. Побачити свій баланс можна на отриманому чеку. Пам’ятайте, що гроші на карті необхідно витратити до кінця року, після чого рахунок анулюється.

Щоб отримати карту Tesco, вам необхідно заповнити заявочний бланк в пункті обслуговування, надаючи свої основні дані. Карткою можна користуватися відразу після її отримання. Набрані пункти записуються при покупках на касі. Кількість пунктів побачите на чеку. Пункти переводяться в купони, якими можна оплатити покупки в Tesco. Купони діють протягом року. Бонуси з купонами надсилають поштою чотири рази на рік . Замовити карту можуть повнолітні громадяни, поштова адреса яких знаходиться на території Польщі.

Якщо вам 18 років вже виповнилося, можете замовити карту Carrefour . За 600 зібраних пунктів ви отримаєте в касі купон вартістю в 10 зл., Яким оплатите покупки в магазинах мережі. На кожному купоні написано: спосіб реалізації, термін, вартість покупок, за які можна заплатити даними купоном. Нарахування пунктів тільки на товари фірми Carrefour, продукти зі знаком « Hit miesiąca ». 1 злотий дорівнює 1 пункту. Перевірити кількість набраних пунктів як зазвичай можна на чеку при покупці.

Подібні процеси реєстрації карт в магазинах Reala , Selgerosa , Piotra i Paweła ітд .

Карта IKEA дає можливість купувати за спеціальною ціною певні товари (оновлюються кожен місяць) в магазинах компанії. Нагадаємо, що з понеділка по п’ятницю в магазинах IKEA можна замовити собі безкоштовну каву. Для отримання картки, потрібно зареєструватися на сайті www.ikea — family.ru . Після чого ви отримаєте електронною поштою тимчасову. У перебігу 30 днів вам повинні поштою надіслати пластикову карту IKEA.

Економте і заробляйте на власних покупках.

google.ua

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19