Костели Варшави

 Костели Варшави

Костели Варшави

Варшава — це місто пам’ятників, палаців, парків та костелів. Для польських громадян релігія є невід’ємною частиною їхнього життя. В більшості своїй поляки — католики та відвідувати костели в недільні дні для них є традицією. Як і всю Польщу, уявити собі Варшаву без костелів неможливо. Майже 90% костелів Варшави є католицькими.
Найстарші костели Варшави

Костели Варшави — це значна частина архітектурних та культурних цінностей. Найбільш відомі та красиві костели Варшави знаходяться в Старому місті, уздовж Королівського тракту і в Новому місті.

Костел Святого хреста, побудований в кінці 17 століття найбільше знаменитий тим, що тут зберігається серце Фредеріка Шопена — великого польського композитора. Найвідоміший костел Варшави — кафедральний собор Святого Яна. Він був свідком найбільш значущих історичних подій. У ньому був коронований останній король Польщі.

Ще один з найстаріших Варшавських костелів — костел Святої Анни знаходиться на Королівській дорозі. Цей костел славиться своїм прекрасним інтер’єром і прекрасним органом. Багато поляків вважають за краще тут вінчатися.

На Ринковій площі Нового міста знаходиться монастирський Костел Сакраменток з його чудовим куполом, а неподалік — бароковий Костел Францисканців та найстаріший костел Варшави — Костел Пресвятої Діви Марії. Костелів у Варшаві дійсно дуже багато, їх можна довго перераховувати. Часто через вузькість вулиць Старого міста неможливо розглянути красу прекрасних будов. У Новому місті Варшави костелів багато, один з них — Костел Святого духа — примикає до відомого в місті самому маленькому будинку. У нових районах будуються костели в сучасному стилі.

Служба в костелах Варшави в даний час проводиться польською мовою. А в школах обов’язково проводяться уроки релігії, де діти вивчають основи та історію католицької віри.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19