Шенгенська віза для українців

 

Шенгенська віза для українців

Шенгенська віза для українців

Причин для відвідування країн Шенгенської зони може бути безліч. Туризм, бізнес-поїздки, навчання, робота, відвідування родичів, здійснення покупок — це лише основні з них. Наше агентство надає послуги по надійному та швидкому оформленню віз для українців до країн Шенгену. П’ятирічний досвід дозволяє нам досягати успіху навіть у, здавалося б, зовсім безвихідних ситуаціях. Основне завдання нашого агентства — прискорити та спростити процедуру отримання шенгенської візи для українських громадян.

Шенгенська віза (Україна) — це документ, який видається візовим відділом певної країни ЄС. Вона є дозволом на в’їзд в державу та перебування на її території протягом встановленого проміжку часу. Отримавши таку візу, ви зможете вільно відвідувати всі інші країни Шенгену. А це 25 європейських держав, включаючи Німеччину, Чехію, Грецію, Італію, Польщу, Іспанію і т.д.

Шенгенська віза для українців буває декількох видів:

1. Транзитна — видається, якщо ви плануєте слідувати транзитом через одну або декілька країн Шенгенської зони. Діє протягом одного-п’яти днів. Кількість в’їздів — 1-2.

2. Короткострокова — відкривається в тому випадку, якщо ви прямуєте в країну Шенгену для покупок, відпочинку, відвідування родичів, у справах і т.п. Термін дії — до 90 днів. Може бути одно-та багаторазового.

3. Національна довгострокова — видається в посольстві відповідної держави з ряду причин: наявність чоловіка-громадянина країни, навчання, робота і т.п. Дозволено перебування на території країни Шенгену впродовж більше 90 днів. Є можливість багаторазового в’їзду.

Ми допоможемо вам відкрити візу будь-якого виду: одно-та багаторазову, туристичну, ділову і т.п.

Звертайтесь і Ви гарантовано отримаєте якісну допомогу у швидкий час!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19