Театри Варшави

Театри Варшави в культурному житті Польщі

Театри Варшави

Театри Варшави

Незвичайно насичене культурне життя Варшави. Гостям, які відвідують місто, гіди обов’язково покажуть історичний центр, розкажуть численні легенди, запросять відвідати музеї та парки. Але якщо ви любитель театрального та музичного мистецтва, то варто відвідати театри Варшави. У місті побудовано багато театральних та музичних центрів. Історія Варшавських театрів ведеться ще з 1632 року, коли в королівському замку ставилися італійські опери, які були дуже до душі королю.

Театральне життя Варшави надзвичайно різноманітне. У ньому представлені всі стилі театрального мистецтва від кабаре і вар’єте до серйозних опер періоду класицизму і бароко. На сценах Варшавських театрів і опер вважається за честь грати відомим артистам, співакам і музикантам.

Великий театр — Національна опера, продовжує традиції національної польської опери, якій налічується понад 200 років. На сценах двох залів театру звучать твори всесвітньо відомих музикантів — Прокоф’єва, Чайковського, Моцарта, Шопена та багатьох інших.

Варшавська камерна опера — тут виконуються твори найрізноманітніших музичних стилів, починаючи від середньовічних п’єс. Репертуар опери представлений роботами камерної, симфонічної музики.

Найстаріший театр Варшави — Театр Народови. Перший спектакль у цьому театрі відбувся під патронатом короля Станіслава Августа Понятовського ще в листопаді 1765 року.

Один найвідоміших театрів Варшави — театр «Сабат». Репертуар театру — це мюзикли, шоу вар’єте, комедії. Актори театру — відомі співаки, музиканти, танцюристи, зірки естради. У цьому театрі завжди панує особлива атмосфера — атмосфера свята. Тут звучить легка, дзвінка музика, на сцені кружляють темпераментні танцюристи.

Єврейський театр у Варшаві буде цікавий всім, хто цікавиться єврейськими питаннями, тому що в цьому театрі ставляться в основному п’єси з цієї тематики.

Всього у Варшаві 23 драматичних, 2 оперні театри, філармонія і театр оперети.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19