Лицарські турніри Польщі

Лицарські турніри Польщі

Лицарські турніри Польщі

Вирушаючи в туристичний похід по Польщі, ви не просто проведете час, споглядаючи чудову польську природу, але й зможете відвідати пам’ятники історії та культури: середньовічні фортеці, палаци в стилі бароко, королівські резиденції, церкви і храми. Ви зможете простежити розвиток декількох релігій і традицій, оглянути музеї під відкритим небом, помилуватися загадковими спорудами, зведеними ще до нашої ери.

Лицарські турніри Польщі

Лицарські турніри Польщі

На півночі Польщі до сих пір стоять фортеці, споруджені в XIII-XIV століттях хрестоносцями. Найпопулярнішим серед туристів вважається замок в Мальборку. Його важкі, високі прямолінійні вежі все ще вселяють відвідувачам страх і повагу. Всередині замку представлені музейні експозиції, замок добре зберігся, тому, побувавши в ньому, можна буде яскраво уявити картину середньовічного життя.

Влітку в замках Битом, Гнів і Голуб-Добжинь проводяться лицарські турніри, які відвідують історичні клуби та вільні лицарі з усієї Європи. На турнірі воїни б’ються на списах і сокирах, лучники змагаються у стрільбі з лука та арбалета, ціла армія штурмує кріпосні стіни за допомогою середньовічних машин і таранів, і всьому цьому ви зможете стати свідком. Увечері можна разом з лицарями покуштувати вечерю біля багаття, послухати їхні історії, подивитися придворні танці.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19