Запрошення від воєводи (zezwolenie)

Польське запрошення від фірми: — дає право і є вагомою підставою для отримання Вами польської робочої візи (ПРВ) на термін до 180-ти днів на рік. (360\180)

Запрошення від воєводи (zezwolenie): — дає право і є вагомою підставою для отримання Польської Робочої Візи (ПРВ) на термін до 360-ти днів на рік. (360\360)
А також підстава для Вас в майбутньому отримати карту тимчасового побуту 1-2 роки. (більш докладно читати розділ про карти побиту)

Запрошення для СПД: — дає право і вагомою підставою для отримання Шенгенської Бізнес Візи (ШБВ)(Службової візи, Мульти шенген) терміном 180/90 та 360\90 днів перебування.

38 комментариев to “Запрошення від воєводи (zezwolenie)”

 1. Павел:

  Звертайтеся,любі ЗАПРОШЕННЯ в най коротші терміни(низкі ціни)

 2. Олександр:

  Добрый день! Помогите разобраться.На фирме дали zezwolenie typ A na prace,и сказали,что 180 дней визы уже неактуальны(виза 180/360)и что можна работать больше 180-и дней. Главное срок действия визы.Виза тип D 05.Спасибо за ответ!

 3. Славік:

  Я працюю у Польщі ,маю карту тимчасового побиту яка прив’язана до роботодавця і мені потрібно звільнитися у з язку з вииздом в Украіну на невизначений термін
  Чи можу я одразу писля візду в Украіну подавати документи на відкриття візи чи і чи не буде проблем повязаних з картою ??
  Буду дуже вдячний за інформацію

 4. Оля:

  Скажіть будь-ласка стільки часу роблять зазволєніє?

 5. Олег:

  Мені роблять воєвудське запрошенЯ уже довго чекаю.як можна відмовитися?

 6. Валентина:

  Добрий вечір.В мене річна воєводська віза, але планую їхати на роботу до іншого господаря, напишіть яким чином переробляються документи, і чи можна буде далі використовувати воєводську, якщо змінюється роботодавець?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19