Аеропорти в Польщі

Аеропотри в Польщі

Аеропорти в Польщі

Туристи, які добираються до Польщі по повітрю, першою справою, знайомляться з польськими аеропортами. Головних аеропортів сьогодні налічується 6 штук: Варшавський       Аеропорт ім. Фридерика Шопена, Аеропорт Познань, Краківський аеропорт ім. Іоанна Павла II, міжнародний аеропорт Катовіце, Гданський Аеропорт ім. Леха Валенси та Вроцлавський міжнародний аеропорт. Всі ці крупні аеропорти розташовані досить зручно, поблизу міст.

До них легко можна дістатися на громадському транспорті або таксі.
Найголовнішим з них, звичайно ж, вважається Варшавський Аеропорт, в залах якого розташовані поштове та банківське відділення, пункти обміну валют, закусочні, ресторани, кіоски з сувенірами і т.д. Що об’єднує всі польські аеропорти — так це сервіс найвищої якості та розвинена інфраструктура. Більшість польських аеропортів здійснюють внутрішні та міжнародні рейси. Крім шести головних аеропортів, у Польщі діє і велика кількість дрібних аеропортів, розташованих у невеликих містах.
У Польщі діють як великі міжнародні перевізники (Lufthansa, Air France, American Airlines, Aeroflot та ін), так і бюджетні авіалінії (Easy Jet, Air Berlin, AirEuropa і т.д.).
Польські авіалінії відрізняються високим рівнем надійності та безпеки, а цьогорічний Чемпіонат Європи з футболу, посприяв тому, що всі аеропорти в країні піддадуться модернізації, а значить, якість обслуговування стала ще кращою.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19