Найкращі освітні пропозиції Польщі: Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій

Академія БізнесуАкадемія Бізнесу в Домброві Гурнічій розпочала свою діяльність у 1995 році. Приватний статус Академії Бізнесу надає можливість швидко реагувати на мінливі запити ринку і пропонувати нові напрямки освіти. На даний момент ВНЗ навчає близько 6 тисяч студентів і вже вручив дипломи про вищу освіту 11 тисячам випускників. Міжнародні експерти, професори, а також студенти з усієї Європи перетворили Академію Бізнесу в міжнародний центр співробітництва. Ця Академія – не лише вищий навчальний заклад високого рівня, який відкриває двері до успіху студентам зі всього світу, а також одна з найсучасніших недержавних освітніх установ Польщі. Висококваліфіковані польські та зарубіжні викладачі, сучасні лабораторії та добре розвинута інфраструктура гарантують високу якість навчання і забезпечують Академії високі місця в національних рейтингах.

Відповідно рейтингів таких журналів як «Perspektywy», «Rzeczpospolita», «Wprost», «Polityka» і «Home&Market» Академія є одним з кращих навчальних закладів Польщі. В 2011 році в рейтингу «Home&Market» Академія посіла 2-ге місце серед приватних ВНЗ Польщі! Державна акредитаційна комісія також високо оцінює якість навчання в цьому освітньому закладі. Академія має престижну акредитацію Фонду сприяння і акредитації економічних напрямків EPOQS (Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych EPOQS) з напрямку «Менеджмент та маркетинг».

Заклад забезпечує своїм студентам багаточисленні стипендіальні схеми вже з першого семестру навчання. А студенти, що мають високі результати навчання і зробили свій внесок в розвиток ініціатив Студентської ради і Академії в цілому, користуються грантом, що дозволяє повне або часткове звільнення від плати за навчання, а також отримують стипендії від Міністерства науки та вищої освіти або Фонду підприємництва (Fundacja Edukacyjnej Przedsiębiorczości). Студенти, що від’їжджають в рамках навчальних стипендій в зарубіжні партнерські університети, отримують гранти програми Erasmus (у Академії 20 закордонних партнерських вищих навчальних закладів в Іспанії, Бельгії, Німеччині, Данії, де студенти проходять стажування).

Академія співпрацює з найбільшими компаніями, загальний керівний склад котрих активно бере участь в підготовці навчальних програм і проведенні практичних занять! А сучасна технічна база включає просторі зали, аудіовізуалізовувальні аудиторії, сучасні комп’ютерні лабораторії, лінгафонні кабінети, бібліотеку, мультимедійний читальний зал, спортивно-рекреаційний комплекс (з тренажерним та фітнесзалами і басейном), а також студентський клуб. Розклад занять та іспитів, всі оголошення та іншу інформацію студенти можуть знайти в віртуальному деканаті (на сайті Академії та в інтернет-кіосках головного холу).

В навчальному процесі застосовуються сучасні активні форми навчання: моделювання практичних ситуацій, різного роду стимуляції та дискусії (що створюють у студентів відчуття співучасті в проведенні занять), інноваційні засоби підтримки та супроводу навчального процесу, а також сучасні програмні засоби.

Академія запрошує до лав своїх студентів осіб з обмеженими можливостями.

Споруди Академії повністю пристосовані до потреб таких людей та є відповідне обладнання (пристрої для читання будь-якого друкованого тексту; портативна електронна кольорова лупа; комп’ютерні програми, що масштабують зображення екрану; синтезатори мови для озвучування робочих уривків; портативні прилади для читання електронних варіантів книг; програми, що конвертують текстові файли і забезпечують друк шрифтом Брайля, тощо).

Всі випускники і студенти Академії бізнесу, що прагнуть працевлаштуватися або знайти місце стажування, отримують кваліфіковану допомогу з боку Академічного бюро кар’єри, що є посередницьким агентством працевлаштування в реєстрі служби зайнятості.
Програма «3 дня навчаєшся, 2 дня працюєш» дає студентам можливість поєднувати працю з навчанням. Навчальні плани при цьому повністю відповідають програмному мінімуму, встановленому міністерством для кожного напрямку навчання. Крім того, навчальні плани поширені спеціалізованими предметами, які студент обирає самостійно. Інші 2 дня студенти використовують для додаткового навчання, стажування або практичної професійної діяльності.

Дуже багато уваги в Академії приділяється вивченню іноземних мов. Всі зацікавлені можуть розширити свої мовні навички «англійським шляхом» (ECONOMIC & SOCIAL ASPECTS OF CONTEMPORARY BUSINESS WORLD). Цю програму розроблено разом з бельгійським католицьким університетом Katholieke Hogeschool Leuven для всіх бажаючих краще оволодіти іноземними мовами та розширити свої економічні знання.

Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій пропонує закордонним студентам кілька варіантів проживання під час навчання у Польщі: у гуртожитку (будинку студента), що належить Університету Сілезькому (кімнати на 1-го або 2-х осіб з доступом до Інтернету); або комфортна локалізація у орендованій квартирі, яку Академія у тісній співпраці з агентствами нерухомості допомагає підібрати.

НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ

(орієнтовна вартість семестру навчання – 5000 грн. залежно від напряму та рівня):

Менеджмент (бакалавр – 6 семестрів).

Економіка (бакалавр – 6 семестрів).

Філологія англ.., нім., ісп. (бакалавр – 6 семестрів).

Інформатика (інженер – 7 семестрів; магістр – 4 семестри).

Логістика (інженер – 7 семестрів).

Педагогіка (бакалавр – 6 семестрів; магістр – 4 семестри).

Соціологія (бакалавр – 6 семестрів).

Міжнародні відносини (бакалавр – 6 семестрів).

Управління та технології виробництва (інженер – 7 семестрів; магістр – 4 семестри);

Фізіотерапія (бакалавр – 6 семестрів).

Адміністрація (бакалавр – 6 семестрів; магістр – 4 семестри).
На час вступу знання польської мови не вимагається!!!

(Академія організовує інтенсивні курси польської мови перед початком першого семестру).

З приводу навчання в Польщі  звертайтесь за наступними контактами:

Тел: +38 (067) 457 33 17; +38 (063) 790 74 53 (Ольга)

E-mail: zhasmin5@i.ua

 

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19