Навколо бібліотеки Університету Природніх Наук

Бібліотека Університету Природничих Наук

Бібліотека Університету Природничих Наук

Головна бібліотека університету природничих наук  є найсучаснішою в своєму роді та регіоні. Скляна будівля  буде мати вільний доступ до книг із приблизно 50 000 одиниць. Також там  є невеликий сад, розташований на терасі, яка розташована на першому поверсі будівлі. Формально введення в експлуатацію Головної бібліотеки та регіонального центру сільськогосподарських наук інформації відбулося 15 червня. Церемонія представляла голова регіональної влади та заступник гетьмана Кшиштофа та Славомир Сосновський.
Скляна будівля Головної університетської бібліотеки природничих наук знаходиться на 6-повері, 24 метрового будинку.  Весь об’єкт буде контролюватися, і книги будуть покриті RFID електронними записами. На практиці це означає, що, за допомогою спеціальних читачів в будь-який час, ви можете відстежити книги, які читачі забули поставити на полицю. Бібліотека є серцем будь-якого університету, — сказав маршал Крістофер гетьман, який від імені всього регіону привітав раду університету . — Це сучасна будівля прекрасно вписується у вигляд університету.  Важливо також, що університетська бібліотека буде служити всьому регіону, тому що Інтернет дозволить йому підключитися до округу бібліотек по всій провінції — сказав маршал гетьман.

Бібліотека Університету Природничих Наук

Бібліотека Університету Природничих Наук

Будівництво головної бібліотеці. Обласний центр сільськогосподарського інформатики Університету природних наук в Любліні, вул. Академічна 15, був побудований за проектом в рамках Регіональної оперативної програми Любліна у 2007-2013 рр.. Загальна сума вартості проекту злотих 19994 500,00 з яких 75% мають право витрати (14 995 875,00 PLN) фінансується Європейським фондом регіонального розвитку, решта суми вкладу у своїх університетах.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19