Collegium Civitas — Колегіум Сівітас у Варшаві

Колегіум Сівітас у Варшаві

Колегіум Сівітас у Варшаві

Адреса: Plac Defilad 1, Warszawa, Польща

Телефон:+48 22 656 71 87+48 22 656 71 87

Університет Collegium Civitas – лідер рейтингів в галузях міжнародних відносин, політології та соціології, журналістики. Вуз має Акредитацію Національної Акредитаційної Комісії та Університетської Акредитаційної Комісії , Сертифікат Лідерів 2011. Університет розташований у центрі Варшави, на 12 поверсі Палацу Культури та Науки. Більшість викладачів Collegium Civitas – це співробітники Польської Академії Наук, найвідомішого науково-дослідницького закладу в Польщі, це відомі політики, дипломати, люди медіа та мистецтва, чотири його викладачі — члени Європейського Парламенту. Викладацький склад двічі за останні роки отримував звання Кращий Академічний Вчитель Варшави, що присуджується президентом Варшави.

Крім того, університет — один з перших недержавних закладів Польщі, що пропонує бакалаврські та магістерські програми польською та англійською мовами. Вивчення декількох мов (на бакалавріаті – однієї іноземної, на магістратурі – двох) є обов’язковим та безкоштовним. Вуз має статус некомерційної організації , тому ціна навчання не дорога, а якість!

Collеgium Civitas – відносно невеликий вуз, де панує тепла та затишна атмосфера. Заняття проводяться у маленьких групах, що дозволяє викладачам мати індивідуальний підхід до потреб студентів і сприяє становленню між ними персональних відносин.

Міжнародна співпраця – це один із основних пріоритетів Collеgium Civitas. Студенти університету беруть участь у багаточисельних програмах обміну студентами – бпонад 30 угод з різними країнами всього світу. Завдяки програмі ERASMUS студенти-іноземці можуть провести семестр або навіть цілий навчальний рік в закордонному партнерському університеті, отримавши стипендію, що покриває більшість затрат по проживанню за кордоном. В рамках цієї програми вуз підтримує тісні партнерські відносини з університетами Великобританії, Франції, Чехії, Швеції, Німеччини, Голландії, Італії, Ірландії та ін.

Кожний студент Collegium Civitas має можливість отримати : Стипендію Ректора за досягнення в науці або спорті; стипендії для недієспроможних людей (інвалідів), стипендії для студентів, що знаходяться у важкому матеріальному становищі.

Є два набори на навчання на рік у Collеgium Civitas – літній набір, який закінчується у кінці липня, зимовий – на початку січня. Основна вимога для вступу – конкурс оцінок атестату чи диплому та підтвердження знання мови ( або відповідний Сертифікат підтвердження, або співбесіда по Скайпу).

Іноземні студенти можуть не лише отримати якісну освіту та гарні перспективи по подальшому працевлаштуванню, але й розвивати свої творчі та спортивні здібності, приймаючи участь у роботі різноманітних клубів та кружків: живопис, фотографія, комп’ютерні технології, співи та ін.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19