Скасування роумінгу в країнах Євросоюзу?

Скасування роумінгу в країнах Євросоюзу?

Скасування роумінгу в країнах Євросоюзу?

У Брюсселі йдуть розмови про скасування роумінгу в ЄС. Польща знаходиться серед не багатьох країн, які підтримують пропозицію Євросоюзу. Плани передбачають скасування плати за цю послугу в 2014-2016 рр.

Європейський союз пропонує скасування додаткових плат вже з липня майбутнього року при вхідних викликах, а з 2016 — при вихідних. З комісаром ЄС з питань Цифрового зв’язку — Нелі Крус (Neelie Kroes), яка є творцем проекту, зустрівся міністр адміністрації і оцифровки Михайло Боні (Michał Boni). Наявність оплат, тільки через існування кордону між країнами, в епоху однорідного ринку — просто є смішно, — переконує Михайло Боні.

Міністр оголосив про зустрічі з компаніями, що діють на польському телекомунікаційному ринку. В наступному місяці в Польщу приїде Нелі Крус, з метою переконання фірм в її проекті. Але поки, крім Польщі цю вигідну для споживачів пропозицію Євросоюзу, вітають лише Голландія, Данія та частково — Великобританія.

Напевно компроміс в області роумінгу скоро не з’явиться, тому що інші країни на чолі з Францією піддали критиці плани Комісії. Звинувачуючи її, в тому, що недостатньо враховані інтереси телекомунікаційних компаній.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19