Безкоштовне навчання у польських технікумах

Європейське майбутнє для вашої дитини уже після 9 класу! Польські технікуми шукають українських дітей, які готові здобувати освіту у їхніх стінах. Що головне — абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Безкоштовне навчання у польських технікумах

Безкоштовне навчання у польських технікумах

Цей проект дозволяє юним українцям знайти своє місце і соціальну ланку на ринку праці європейського рівня.

Для вступу необхідне лише основне знання польської (вимагається А1). Що легко вдосконалюється за час проживання в країні та навчання із додатковими уроками мови (2-3 на тиждень)для українців. А також закордонний паспорт абітурієнта і батька чи матері.

Проживають студенти технікумів у гуртожитках, що, разом із 3-разовим харчуванням, коштує 130у.о./місяць.  За дітьми стежать та опікають вихователі. Оформлюється медичне страхування особи (200у.о./місяць) і страхування від нещасних випадків (20у.о./рік), що забезпечує надійність перебування в чужій країні.

Пройти навчання можна по спеціальностям, що пропонують технікуми, а саме: із Інформатики, Логістики, Туристичного обслуговування, Готельного господарства, Харчування і гастрономічних послуг, Ветеринарство, Обладнання систем альтернативних джерел енергії, Економіки, Продажу в інтернеті, Оперативної служби в аеропортах, Перукаря-стиліста, Індустрії моди, Технології шкіряних виробів, а також, Технік залізничних мостів, Авіаційний механік, Механік, Технік-електрик, Технік-механік.

Дитина вивчає дві іноземні мови, на професійному рівні-одну з них.

Навчання у Європі- це пряма стежка до успішного життя, а найкраще- піти цією стежкою із раннього віку!

З питань вступу до технікумів звертайтеся до нас у розділ Освіта у Польщі

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19