PolskiBus — комфортабельна подорож та приємні тарифи

Автобуси компанії PolskiBus

Автобуси компанії PolskiBus

У Польщі вже декілька років розвивається транспортна компанія PolskiBus, яка займається пасажирськими перевезеннями між великими містами країни, а прямує в напряму Німеччини, Чехії, Австрії та Словаччини. Відмінною особливістю компанії є надання послуг високої якості за ціною від … 1 злотого.
Ви любите комфортабельно подорожувати? Тоді все по порядку.

Схема маршрутів PolskiBus

Схема маршрутів PolskiBus

Першою особливістю компанії є її схема маршрутів. Всі автобусні рейси розподілені від Варшави (та назад) за декількома гілках, в напрямку найбільших міст Польщі, максимально охоплюючи всю площу країни. Варто зауважити, що час проходження автобусів максимально скорочено за рахунок відсутності зупинок між пунктами призначення.
Автобуси. Відмінною рисою компанії є їх транспортний парк, оснащений двоповерховими (в більшості випадків) автобусами Astromega Бельгійської фірми Van Hool, що вражають уяву людей звиклих до вітчизняних послуг при перевезенні пасажирів.
Враження № 1 — комфортабельний, чистий та робочий туалет.

Туалет

Туалет

Враження № 2 — шкіряні сидіння з ременями безпеки та гніздами для ноутбуків і планшетів.

Сидіння

Сидіння

Враження № 3 — індивідуальна робоча розетка під кожним сидінням.

Індивідуальна розетка та wi-fi

Індивідуальна розетка та wi-fi

Враження № 4 — індивідуальний клімат-контроль та підсвічування.

Клімат контроль

Клімат контроль

Враження № 5 — безкоштовний доступ в інтернет по мережі wi-fi. Правда іноді доступ в інтернет може пропадати, але це вже більше виняток, ніж правило.

Замовлення квитків. Бронювання та оплату квитків на рейси компанії можна провести як через їхній сайт polskibus.com (вартість послуг складе всього один злотий), так і в точках продажів за готівкові кошти (комісія складе вже 5 зл.). При здійсненні відповідної оплати на сайті, вам надається спеціальний код, що є «квитком», який необхідно пред’явити стюарду при посадці. Причому сам код може бути написаний хоч на серветці або в пам’яті вашого телефону, головне, щоб він був.

Ціни. Наступною особливістю PolskiBus – є їх ціноутворення, яке заслуговує найвищих похвал. Вартість квитків змінюється в залежності від дня тижня, завантаженості рейсів, часу доби і т.д. Якщо ви купуєте на певний рейс квиток найпершим — його вартість складе всього 1 злотий! Але якщо вас хтось уже випередив, все одно ціна квитка приємно здивує, особливо при замовленні його як можна заздалегідь. Наприклад, звичайна вартість квитка на рейс Люблін-Варшава буде становити від 12 до 25 злотих (33-69 грн.).

PolskiBus - комфортабельна подорож та приємні тарифи

PolskiBus — комфортабельна подорож та приємні тарифи

В якості додаткових послуг на певних маршрутах у вартість квитка включені безкоштовні безалкогольні напої на вибір (кава, чай, сік), круасани, морозиво. Обслуговування на рейсі проводиться стюардом, тому самому щось наливати або нести вам не доведеться.

Випробувавши таку якість послуг при маленькій, навіть за вітчизняними мірками, вартості починаєш ловити себе на думці — наступного разу, по можливості, обов’язково поїду тільки автобусами PolskiBus.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19