Популярні новорічні подарунки в Польщі

Популярні новорічні подарунки в Польщі

Популярні новорічні подарунки в Польщі

Новорічні свята вже не за горами. Більшість магазинів готуються до святкових розпродажів вже в середині листопада. На популярному в Польщі сайті Allegro спостерігається тоді високий зріст пропозицій з товарами. Трапляються дні, коли протягом однієї хвилини може їх з’явиться близько 500.

Найбільше відвідувачів сайту купують в першій половині грудня. Найгарячіші дні розпродажів приходять на 15 та 16 числа, приблизно за тиждень до католицького Святвечора. Це свідчить про те, що часто залишаємо святкові покупки на останню хвилину.

Середня сума однієї транзакції становить 141 зл. Водночас чоловіки становлять 56 % , бажаючих придбати подарунки в інтернеті, повідомляє hotmoney.

А що найчастіше купують відвідувачі сайту ?
Іграшки є найбільш популярним подарунком придбаним на Allegro. Одна штука продається в середньому за кожну 2 секунду. У святковому сезоні минулого року на сайті було продано 2,5 млн. іграшок. Популярні подарунки в цьому сезоні :

    пістолет Firestrike
    інтерактивна іграшка Furby
    Lego Duplo Friends
    Monopoly Empire .

Хоч статистики показують, що читаємо зараз менше, в цей період часу відвідувачі можуть придбати 0,5 млн. книг та коміксів. На третьому місці серед популярних подарунків диски з музикою, фільмами, серіалами і казками.

Далі розташувалися ігри для PlayStation 3 та Xbox 360:

    Battlefield 4
    Call of Duty Ghosts
    FIFA.

На думку Allegro , в цьому сезоні популярним подарунком буде смартфон:

    Samsung Galaxy SIII
    Samsung Galaxy S4
    Sony Xperia Z.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19