Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба (Straż Graniczna) — повністю професійна поліція. Була створена відповідно до Закону від 12 жовтня 1990, реорганізація почалася 16 травня 1991 року з розформуванням прикордонної охорони (WOP). Виконує завдання, пов’язані із захистом державного кордону та прикордонного контролю. Контроль за формуванням міністра внутрішніх справ. Головнокомандувач Прикордонної служби є центральним органом державного управління з охорони державного кордону.

Логотип прикордонної служби

Логотип прикордонної служби

Склад прикордонної служби:

Штаб-квартира Прикордонної служби:
Головнокомандувач Прикордонної служби: Dominik Tracz
Заступник начальника прикордонної служби: Marek Borkowski
Заступник начальника прикордонної служби: полковник Jacek Bajger
Заступник начальника прикордонної служби: полковник Andrzej Pilaszkiewicz

Команди 10 філій прикордонної служби (OSG)
Вармії і Мазур ОСГ (Кентшин) У MOSG командувач: полковник Jarosław Kowalkowski

OSG Підляський (Білосток) PoOSG командувач: полковник Leszek Czech
Карпатський ОСГ (Новий Сонч) KOSG Commander: полковник Janusz Cienciała
OSG Сілезії (тренери) СОСГ командувач: полковник Wojciech Skowronek
Sudecki ОСГ (Kłodzko) SOSG Commander: підполковник Waldemar Skarbek
OSG культурного району (Krosno Odrzańskie) NoOSG командувач: полковник С. Michał Kogut
OSG море (Гданськ), командувач MOSG кадмію. SG Piotr Stocki
Nadwiślański ОСГ (Варшава) NwOSG Commander: підполковник Mariusz Piętka SG
Навчальні центри:
Центр Прикордонної Навчання в Koszalin, COSSG командувач: полковник С. Przemysław Schielke
Прикордонна навчальний центр у Kętrzyn, CSSG командувач: полковник С. Andrzej Rytwiński

Спеціаліст навчального центру Прикордонної у Любані, OSSSG Commander: полковник Artur Wąsowski

Обладнання та інфраструктура:
Спостереження транспортних засобів для патрулювання території, виявлення та розпізнавання об’єктів, відео-запису на касету, результати спостережень і визначення координат точки
обладнання для рентгенівського огляду багажу
тип позашляховиків Land Rover Defender і Mercedes G
т LC KTM мотоциклів та чотирьох-т 4E TRX 300 FWX
Scandic снігоходи
морських суден SKS-40 проект — «Капер-1», «Корсар-2″
Г-н патрульних катери 90 — «SG-142», «SG-146»
Г-н Понтонні Човни SAR 1500 — «Guard 1», «Гвардія 2»
Г-н Griffon 2000TD на повітряній подушці — «SG-411», «SG-412»
Гібридні човни Baltick пан Паркер 900 Cabin — «SG-046», «SG-047»
вертольоти: PZL W-3 Sokol, PZL W-3 ранку Anaconda, PZL PZL Kania Мі-2
цифрові телефонні станції, радіо і радіо центрів

В областях, які не можуть бути досягнуті для автотранспортних засобів, Прикордонна охорона служить верхи на коні.

Морський департамент SG (MOSG) з 2005 року працює в автоматизованій системі радіолокаційного спостереження (ZSRN) польського морського району. Вона включає в себе східну частину ареалу морського кордону з Республікою Росії (Калінінград), інтегрується з існуючими радіолокаційних систем і систем автоматичної ідентифікації (AIS, SWIBŻ). Ця система дозволяє постійне висвітлення радіолокаційного спостереження на морі на східній ділянці кордону з Польщею і внутрішніх вод в Гданській та Віслінській затоках.

Озброєння:
Прикордонна служба має сучасну особистузброю, таку як пістолет Walther P99, USP, Glock 17, а також кулемет PM-98, або гладкоствольну рушницю Mossberg 500, SWD снайперські гвинтівки. Знятий з озброєння пістолетів P-83, P-64.

Управління безпекою дій прикордонних служб є їх інвентаризація BT MP5 автоматів і карабінів Colt Canada.

Регулювання прав:

Основною вимогою для членства в Європейському Союзі стало прийняття Польщі законодавством ЄС з Шенгенської угоди. Для того щоб виконати ці умови в прикордонній штаб-квартирі розроблена державна програма розвитку кордоні на 2003-2005 роки, відповідно до стратегії комплексного управління кордонами.

Ефект від настройки буде включати поправка до Закону про прикордонну охорону в 2001 році, збільшивши потужність і об’єм Strategią Zintegrowanego.

 

72 комментария to “Прикордонна служба. Straz Graniczna”

 1. Юрий:

  Прошу допоги в отриманні заробітної плати за жовтень і листопад 2017 року. Я працював у м. Забже в Польщі на будівництві у фірмі ЕLUX Еlzbiеtа Gеtkowska.

 2. Ігор:

  ,Доброго дня.Скажіть будь-ласка в мене закінчення річної робочої візи 31 січня а нова така ж сама відкривається з 1 лютого , я хочу виїзджати 20 січня на старі візі і перебувати в польщі протягом трьох місяців на нові візі.Чи потрібно перетинати кордон при закінченні старої візи та початком нової, якщо працюю в одній і тій же фірмі . Чекаю відповіді буду дуже вдячний

 3. Михайло Котляров:

  Скажіть будь-ласка чи пустить мене до Польщі, якщо моє піврІчні запрошення є розірвате на 3 частини добречитаємі?

 4. Сергей:

  Добрый день, у меня есть такой вопрос,я в Польше жду карту побуту, уже больше чем пол года, но случилось так что пришлось выехать в Украину, и нахожусь здесь уже три месяца, и хотел бы приехать в Польшу на несколько дней по безвизу,так как на больше нет потребности а визу делать не хочу, смогу ли я вьехать, и что за документы нужно при себе иметь!

 5. Марія:

  Доброго дня !

  Дуже Вас прошу допомогти мені знайти відповідь на таку ситуацію:

  у мене є паспорт старого зразка із дійсною візою (репатріаційна віза, типу «С», дні на візі на даний час вичерпані) також у мене є окремий, новий біометричний паспорт (по ньому Я ще не здійснювала жодного в’їзду за кордон). Мене цікавить чи можу Я зараз їхати за кордон на біометричному паспорті і мати 90/180 днів на перебування за кордоном!? чи використані дні з візи (на окремому паспорті старого зразку) не дають мені можливості їхати за кордон і на біометричному паспорті також!????
  Це два окремі документи на який Я можу їхати за кордон із окремими днями 90/180!??? чи цей ліміт дній 90/180 дається один на два документи???? як рахувати дні в такому випадку?

  Надіюсь на Ваше розуміння та швидку відповідь. Дякую
  з повагою Марія.

  • Анна:

   Можно. Я так езжу. Мои дни вычерпаны в октябре а виза до марта. Сделала биометрический и уже дважды пересекала границу.

 6. Людмила:

  Я, Науменко ЛГ.,обращалась к Вам с причиной, что у сына закончилась виза и карту побыта ему не дали, с Вашей помощью он выезжал на Украину, для решения вопроса с визой, на дальнейшее время учебы.Но так сложилось, что Вы ему дали разрешение на выезд с запретом на въезд на 1 год и проконсультировали о том, что этот запрет можно анулировать в течении месяца, но Варшава нам не может дать ответ в телефонном режиме, когда будет снят запрет ему на въезд на территорию Польши. Помогите пожалуйста и подскажите, как это все можно ускорить и узнать, когда будет снят запрет, так как занятия уже проходят и у него начинаются экзамены семестровые с 01.02.2018, в случае, если он не явится на здачу сессии, может быть отчислен, а деньги за учебу уже уплочены. Огромная просьба, помогите нам в решении данной проблемы, так как она возникла даже не по нашей вине, все таки уже третий курс учебы, осталось всего пол года до выпуска. Надеюсь на понимание!

 7. Людмила:

  Я, Науменко ЛГ.,обращалась к Вам с причиной, что у сына закончилась виза и карту побыта ему не дали, с Вашей помощью он выезжал на Украину, для решения вопроса с визой, на дальнейшее время учебы.Но так сложилось, что Вы ему дали разрешение на выезд с запретом на въезд на 1 год и проконсультировали о том, что этот запрет можно анулировать в течении месяца, но Варшава нам не может дать ответ в телефонном режиме, когда будет снят запрет ему на въезд на территорию Польши. Помогите пожалуйста и подскажите, как это все можно ускорить и узнать, когда будет снят запрет, так как занятия уже проходят и у него начинаются экзамены семестровые с 01.02.2018, в случае, если он не явится на здачу сессии, может быть отчислен, а деньги за учебу уже уплочены. Огромная просьба, помогите нам в решении данной проблемы, так как она возникла даже не по нашей вине, все таки уже третий курс учебы, осталось всего пол года до выпуска. Надеюсь на понимание! С уважением Людмила.

 8. Валентиа:

  Добрый день! Вышли ли новые правила по пересечению границы для граждан что имеют биометрический паспорт с 1 января 2018 г.Это правда что имея рабочую национальную визу и биометрический паспорт можно,не выезжать на тереторию Украины по окончании визы ,а иметь зазволение на работу и работать дальше 3 мес по биометрии.

 9. Тетяна:

  Добрый день. Чи можна в’iхати до Польщi по безвiзу як турист, якщо моя рабоча вiза скiнчилась лише 2 мiсяцi тому?

 10. Оленка:

  Доброго дня!
  Маю таке запитання: проживала рік у Польщі. Мала національну візу (студентську). Перед тим як отримати національну, мала Шенген на 2 роки. Він ще дійсний до липня. Чи я можу по шенгену виїздити зараз? Тобто я проживала на національній візі у Польщі. І звісно, більше 90 днів, чи дійсна ще віза Шенген?

 11. Фаранович Роман:

  Доброго дня.Ми з дружиною мали заборону в’їзду в Польщу.Заборони вже закінчилися в дружини в червні 2017р а в мене в жовтні 2017.Будьте ласкаві дайте вілпрвіть чи зняті з нас заборони на в’їзд в Польщу. Наші дані NAVROTSKA GALYNA EA357748 та FARANOVYCH RJMAN EK144557 Будемо вдячні за відповідь.

 12. Марія:

  Доброго дня! Чи можу я в’їхати до Польщі як турист, якщо в мене щойно відкрита робоча віза ( не планую працювати по ній). Дякую.

 13. Сергей:

  Добрый день. У меня такой вопрос. Приехал в Польшу по биометрическому паспорту. Работодатель дал воевудское приглашение и говорит работать по безвизу три месяца. Работа водителем международником , ездить в страны Европы. Имею ли я на это право и не будет ли депортации? Благодарю за ответ.

 14. Ігор:

  Доброго дня! В мене така ситуація чекаю на карту побита вже чотири місяця але зараз мушу виїхати в Україну на скільки часу я можу получити депортацію

 15. віра:

  Я прошу провірити документи у Тимика Михайла він проживає у Лешно .Вже з вересня він непрацює на ЄВРОКОМФОРТІ А користується картою побиту від фірми ЕКСПЕДІТО .І весь час пересікає границю.Зараз він розвозить цибулю на машині.І дальше користується картою побиту я вас дуже прошу провірте його документи .Бо він цим користає і сидить у Польщі .

 16. Дмитрий:

  Здравствуйте, прошу о помощи, когда пересёк границу мне польский пограничник поставил неправильную дату пересечения границы.Он поставил,что я пересек в 19 году границу, подскажите пожалуйста что делать в этой ситуации?Я из-за этого теперь не могу устроиться на работу официально.

 17. Віталій:

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка, в мене віза буде відкрита приблизно 15 березня, а виїхати я хочу 10 квітня, чи можливо таке? Бо чула що як відкривається віза то потрібно виїхати за 5-ти дневний термін. Чи вже віза анулюється?

 18. Ігор:

  Дорого дня.Чи можна виїхати до Польші по безвізу як гість ( чи потрібні запрошення від друзів з Польші що вони мені надають житло).?
  Якщо моя робоча віза скінчилася і я маю коридор до липня?

 19. Петя:

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, у меня закончилась полугодовая рабочая виза 04.10.17 и я подал документы на карту побыту 02.10.2017, и в моем обычном загранпаспорте есть печать. Но я был вынужден поехать в Украину. Подскажите, когда можно въехать по свежему биометрическому паспорту? Заранее спасибо!

 20. Люся:

  Доброго дня)дайте будь—ласка відповідь на питання чи може людина працювати в Польщі якщо вона чекає на карту тимчасового побуту ?бо в місці Устронь працює людина 7 місяців без документів і насміхається над іншими а люди з нормальними паперами не мають роботи

 21. Ірина:

  Підкажіть будьласка якщо в мене в біометричному паспорті робоча віза виїхала в Польщу вроді по біомерії але точно незнаю як можна перевірити бо дні у візі кічаються якщо поставили так то боюсь щоб не депортували

 22. Оксана:

  Підкажіть будь ласка чи можу я зараз поїхати в Польщу в гості на два тижні по біометрії ,якщо стою на черзі на робочу візу в Польщу ,і мала в’їзд до Польщі по біометрії з 10.01-15.03.2018?

 23. Екатерина:

  Подскажите пожалуйста какие нужны документы для туристической поездки в Польшу?

 24. Надія:

  Добрий день.я шукаю Плохотнюк Романа,який виїхав на заробітки до Польші.Віза скінчилась у лютому 2018 року.з тих пір на звязок не виходив.прошу допомоги знайти,останнє відоме місце роботи у м. Гданськ,в доках ремонти суден,покраска.Рідні не можуть вийти на звязок,телефон вимкнено,відомостей про нього немає.Будь ласка допоможіть.

 25. катерина:

  Добрий день!Підскажіть ,якщо мати мае Чеську робочу візу чи можуть діти в»іхати з нею по біометріі.Які додаткові документи для того потрібні.ЧИ потрібно окремо для дітей прописку?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19