Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба. Straz Graniczna

Прикордонна служба (Straż Graniczna) — повністю професійна поліція. Була створена відповідно до Закону від 12 жовтня 1990, реорганізація почалася 16 травня 1991 року з розформуванням прикордонної охорони (WOP). Виконує завдання, пов’язані із захистом державного кордону та прикордонного контролю. Контроль за формуванням міністра внутрішніх справ. Головнокомандувач Прикордонної служби є центральним органом державного управління з охорони державного кордону.

Логотип прикордонної служби

Логотип прикордонної служби

Склад прикордонної служби:

Штаб-квартира Прикордонної служби:
Головнокомандувач Прикордонної служби: Dominik Tracz
Заступник начальника прикордонної служби: Marek Borkowski
Заступник начальника прикордонної служби: полковник Jacek Bajger
Заступник начальника прикордонної служби: полковник Andrzej Pilaszkiewicz

Команди 10 філій прикордонної служби (OSG)
Вармії і Мазур ОСГ (Кентшин) У MOSG командувач: полковник Jarosław Kowalkowski

OSG Підляський (Білосток) PoOSG командувач: полковник Leszek Czech
Карпатський ОСГ (Новий Сонч) KOSG Commander: полковник Janusz Cienciała
OSG Сілезії (тренери) СОСГ командувач: полковник Wojciech Skowronek
Sudecki ОСГ (Kłodzko) SOSG Commander: підполковник Waldemar Skarbek
OSG культурного району (Krosno Odrzańskie) NoOSG командувач: полковник С. Michał Kogut
OSG море (Гданськ), командувач MOSG кадмію. SG Piotr Stocki
Nadwiślański ОСГ (Варшава) NwOSG Commander: підполковник Mariusz Piętka SG
Навчальні центри:
Центр Прикордонної Навчання в Koszalin, COSSG командувач: полковник С. Przemysław Schielke
Прикордонна навчальний центр у Kętrzyn, CSSG командувач: полковник С. Andrzej Rytwiński

Спеціаліст навчального центру Прикордонної у Любані, OSSSG Commander: полковник Artur Wąsowski

Обладнання та інфраструктура:
Спостереження транспортних засобів для патрулювання території, виявлення та розпізнавання об’єктів, відео-запису на касету, результати спостережень і визначення координат точки
обладнання для рентгенівського огляду багажу
тип позашляховиків Land Rover Defender і Mercedes G
т LC KTM мотоциклів та чотирьох-т 4E TRX 300 FWX
Scandic снігоходи
морських суден SKS-40 проект — «Капер-1», «Корсар-2″
Г-н патрульних катери 90 — «SG-142», «SG-146»
Г-н Понтонні Човни SAR 1500 — «Guard 1», «Гвардія 2»
Г-н Griffon 2000TD на повітряній подушці — «SG-411», «SG-412»
Гібридні човни Baltick пан Паркер 900 Cabin — «SG-046», «SG-047»
вертольоти: PZL W-3 Sokol, PZL W-3 ранку Anaconda, PZL PZL Kania Мі-2
цифрові телефонні станції, радіо і радіо центрів

В областях, які не можуть бути досягнуті для автотранспортних засобів, Прикордонна охорона служить верхи на коні.

Морський департамент SG (MOSG) з 2005 року працює в автоматизованій системі радіолокаційного спостереження (ZSRN) польського морського району. Вона включає в себе східну частину ареалу морського кордону з Республікою Росії (Калінінград), інтегрується з існуючими радіолокаційних систем і систем автоматичної ідентифікації (AIS, SWIBŻ). Ця система дозволяє постійне висвітлення радіолокаційного спостереження на морі на східній ділянці кордону з Польщею і внутрішніх вод в Гданській та Віслінській затоках.

Озброєння:
Прикордонна служба має сучасну особистузброю, таку як пістолет Walther P99, USP, Glock 17, а також кулемет PM-98, або гладкоствольну рушницю Mossberg 500, SWD снайперські гвинтівки. Знятий з озброєння пістолетів P-83, P-64.

Управління безпекою дій прикордонних служб є їх інвентаризація BT MP5 автоматів і карабінів Colt Canada.

Регулювання прав:

Основною вимогою для членства в Європейському Союзі стало прийняття Польщі законодавством ЄС з Шенгенської угоди. Для того щоб виконати ці умови в прикордонній штаб-квартирі розроблена державна програма розвитку кордоні на 2003-2005 роки, відповідно до стратегії комплексного управління кордонами.

Ефект від настройки буде включати поправка до Закону про прикордонну охорону в 2001 році, збільшивши потужність і об’єм Strategią Zintegrowanego.

 

72 комментария to “Прикордонна служба. Straz Graniczna”

 1. Олена:

  Скажіть будь-ласка.Я була в польші 3 місяці по безвізу.Зараз вже 3 місяці знаходжусь в Україні.Коли я можу знову в’їхати до Польші по безвізу?

 2. Тетяна:

  Доброго дня. Працювала у Польщі по безвізу 90 днів. Чи можу я, одразу без коридорів, відкривати національну візу D5 на 180 дн.? Дякую.

 3. Андрей:

  Добрый день, скажите пожалуйста, 24.01.18 въехал- 18.04.18выехал это первый раз , а второй раз 07.08.18 въехал в Польшу, сколько мне осталось дней перебывания в Польше?

 4. Ольга:

  Доброго дня, скажіть будь ласка,якщо в мене срок депортації скінчиться 5січня,чи можна мені подати на візу раніше а поїхати по закінченні строку?

 5. Стасян:

  Доброго дня. Маю таке питания. Маю визу ричну от воевуды кинець через 3мисяця але уже не працюю а потрибно прыихаты до Польши маю я право на перетын кордону? якщо запрошення по якому отрымував визу уже не актывне.?

 6. Оксана:

  Доброго дня. В мене таке питання робила в Варшаві карту побуту часового, подавала в березні 2017, справа була залишена без розгляду, писала одволання, а в жовтні 2017 подала скаргу до шефа уженду, у грудні 2018 отримала відмову. В січні цього року виїхала в Україну. Фірма зробила мені зезволенє до праці типу А дійсне з березня 2018 по 2021 рік. Зараз роблю паспорт біометричний і хочу виїхати до Варшави. Чи не буде у мене проблем з виїздом і які потрібно мені мати документи? Чи обов’язково треба робити візу?

 7. Віталій Гарасим:

  Добрий день! Підкажіть будь-ласка у мене тиждень тому закінчилась заборона в’зду до Польщі чи можу я зараз поїхати до Польщі по біометрії

 8. Олександр:

  Як знати чи є у мене депортація якщо у паспорті штампу не має

  • Ольга:

   Якщо ставлять депортацію, то дають на руки документи, в яких обов»язково це вказано.

 9. Wictoria:

  Чи беруть на навчання українців настраж гранічну?

 10. Олекчандр:

  По улице Jablonna 6a, живёт мужчина третий год с просроченным паспортом.Каждый день,он идёт на работу в 5:00.
  Прошу принять меры

 11. Наталя:

  Підскажіть будь ласка по нашій інформації двоє людей Чиж Володимир і Чиж Дана в’їхали за кордон по польській робочій візі запрошені фірмою LIBERTA і не з’явились на роботі і по нашій інформації працювали в Чеській республіці.віза була видана 15лютого 2019р по 29/12/19р CHYZH VOLODYMYR 12/10/1983 р н EP 998550 ; CHYZH DIANA EX 073613 25.03.1984 р н . Чи можна їх якось на кордоні затримати?

 12. Лера:

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста. Если человек выехал из Польши по карте побыту в Украину и потерял ее,сможет ли он вьехать обратно по биометрии?

 13. Наталя:

  Була в Польщі по біометрії 90 днів приїхала на Україну змінити документи у зв’язку із зміною прізвища після одруження.Чи можу я поїхати знову до Польщі по новому паспорті чи потрібно чекати коридор?

 14. Наталя:

  Була в Польщі по біометрії 90 днів приїхала на Україну змінити документи у зв’язку із зміною прізвища після одруження.Чи можу я поїхати знову до Польщі по новому паспорті чи потрібно чекати коридор?

 15. Іванна:

  Мала закордонний паспорт і на ньому було ще два місяці біометрії. Приїхала змінити прізвище в паспорті бо вийшла заміж за поляка змінила паспорт то я можу виїхати ще на два місяця що в мене зосталося чи мені знову буде надано по новому паспорті 90 днів. Завчасно дякую

 16. Олександр:

  Не поставили штамп при перетині кордону Польщі два місяця назад по бачиив тільки зараз бо змінив роботу в мене віза що робити далі

 17. Олександр Хмельницький:

  Не поставили штамп при перетині кордону Польщі два місяця назад по бачиив тільки зараз бо змінив роботу в мене віза що робити далі

 18. Марія:

  Доброго дня,чи може дочка проїхати транзитом країну Польщу,щоб дістатися до місця навчання в країну Німеччина по біометрії при наявності студентського квитка,дякую.

 19. Ірина:

  Добрий день
  Чи може моя донька, яка має 12 років поїхати зі мною в Туреччину на тиждень, маємо закордонні біометричні паспорти, в мене дія pl, в дитини дії ще немає, бо немає 13 років
  Чи випустять нас з Польщі в аеропорту і головне чи може моя дитина повернутися назад до Польщі через тиждень

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19