Вивчайте психологію у Варшаві

Вивчайте психологію у ВаршавіПсихологія як спеціальність нині входить до переліку «модних», тому багатьох абітурієнтів цікавить питання здобуття освіти в цьому напрямку. На жаль, не всі розуміють різницю між психіатрією, психотерапією і психологією. Насправді, різниця суттєва. Якщо бажаєте допомагати людям в тривожному стані або ж лікувати їх від «голосів в голові», вступати потрібно до медичного навчального закладу і здобувати професію психіатра або психотерапевта. Якщо бажаєте допомагати людині розібратися в собі, ласкаво просимо на «Психологію».
Після закінчення університету випускники зможуть проводити серйозну дослідницьку роботу, займатися психодіагностикою і надавати консультації. Професіонали затребувані не лише в галузі науки і в соціальній сфері, але й в бізнесі (управління персоналом, зв’язки з громадськістю, коучинг і т.п.). Особливо важлива допомога психологів в екстремальних ситуаціях, коли необхідна допомога постраждалим та їхнім родинам після терактів, стихійних лих, техногенних аварій та інших масштабних катастроф.

Одним з найбільших і найкращих вищих навчальних закладів, що спеціалізується на соціальних науках, є Вища школа суспільної психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, SWPS) в Варшаві; філії є в Сопоті, Катовіце, Познані і Вроцлаві. Цей заклад навіть має повноваження надавати ступінь Доктора гуманітарних наук в галузі психології. Викладацький склад – наукова еліта: вчені Польської Академії Наук, автори фундаментальних книг з дисципліни. Факультет психології SWPS пропонує широкий спектр спеціальностей: загальна психологія, клінічна психологія, психологія бізнесу (управління людськими ресурсами, менеджмент і маркетинг), психологія інноваційних технологій, нейрокогнітивістика, клінічна психологія дитини. Навчання англійською мовою на ступінь бакалавра триватиме 5 років, а польською – 3 роки. Середня вартість навчання в закладі становить близько 2000 євро за рік.

В сфері психології SWPS є заслужено визнаним взірцевим навчальним закладом, та й в інших гуманітарних сферах ВНЗ надає високоякісну освіту. Факультети права, політології, внутрішньої безпеки, журналістики, культурології, соціології та міжнародних відносин пропонують перелік сучасних перспективних спеціальностей. Можливе безкоштовне навчання на факультеті «Дизайн» в Познані.

Ще одним освітнім гігантом в сфері психології є Вища школа фінансів і управління в Варшаві (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, WSFZ). Не дивлячись на назву, університет пропонує освіту не лише в галузі економічних наук; психологія тут на дуже високому рівні. ВНЗ пропонує обирати з такого переліку спеціальностей психологічного спрямування: клінічна нейропсихологія, клінічна психологія, медіапсихологія, психологія підприємництва і менеджменту, судово-пенітенціарна психологія, психологія здоров’я і психотерапія, клінічна і судова сексологія, прикладна соціальна психологія. Навчатися тут потрібно нерозривно протягом 5 років. Відкрито університетські двері і для студентів, яких цікавлять такі напрямки, як право, фінанси і облік, політологія, управління і інформатика. Вартість навчання в WSFZ є дуже привабливою і становить близько 1000 євро на рік, крім того, для студентів, що встигнуть надати документи до 30 червня, передбачено знижку на навчання у розмірі 10% та анульовано реєстраційний внесок.

Наважившись пов’язати своє життя з психологією, не забувайте, що це прикладна наука, тобто вона пов’язана з служінням суспільству. Та не сумнівайтеся, ця професія завжди буде затребуваною.

 

 

One Response to “Вивчайте психологію у Варшаві”

  1. гість:

    А як щодо Польської академії наук , в ній хорощий факультет психології ? Яка ціна , в середньому, при вступі в польський університет з картою поляка ?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19