Устка

 Устка

Устка

Неподалік від стародавнього польського міста Слупськ, знаходиться маленьке, але досить популярне курортне місто Устка. Статус міста воно отримало лише в середині XX століття, а тому вважається молодим містом за мірками Польщі.

Устка розташована на узбережжі Балтійського моря і має свій мікроклімат, який має благотворний вплив на людський організм. Прекрасні пейзажі та відмінні пляжі служать причиною того, що курорт користується популярністю.

Відвідують цей курорт не тільки щоб відпочити, але й тому, що тут лікується велика кількість захворювань. Уже майже ціле століття тут існує лікувальний заклад, що пропонує великий перелік діагностичних та оздоровчих послуг.

У місті та його околицях є багато старовинних  та історичних пам’яток. Адже незважаючи на гадану юність міста, Устка є одним з найдавніших поселень на території Польщі.

На сьогоднішній день в місті є велика кількість готелів, пансіонатів та санаторіїв, готових прийняти відпочиваючих з будь-якими потребами та фінансовими можливостями. Устка може запропонувати велику кількість розваг, які не дадуть занудьгувати кожному, хто приїхав відпочити або поправити здоров’я.

One Response to “Устка”

  1. Юлія:

    Dobry dzień. Czy mogę zabrać ze sobą leczenie dwojga dzieci? Młodsza córka ma cukrzycę, starsza ma problemy z wątrobą i żołądkiem. Jesteśmy z Ukrainy.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19