Польща збільшить число візових центрів в Білорусії

Польща збільшить число візових центрів в Білорусії, а також прагнутиме розширити штат консулів в цій країні. Про це заявили представники Міністерства закордонних справ під час засідання парламентського Комітету по спорту і туризму.

Польща збільшить число візових центрів в Білорусії

Польща збільшить число візових центрів в Білорусії

Так заступник секретаря Міністерства закордонних справ Катажина Соберайська повідомила про зниження кількості туристів з Росії та України. За її словами, цю різницю можуть компенсувати туристи з Білорусії. Білоруси, у свою чергу, зацікавлені в нових туристичних напрямках.

На засіданні комітету було піднято питання про необхідність збільшення кількості віз для білорусів, а також про проблеми з доступом до електронної системи e-konsulat і про необхідність використовувати аутсорсинг в процесі прийому візових заявок.

Представник МЗС Польщі також підкреслила, що Польща є країною, яка видає найбільшу кількість віз для білорусів. Цього року, за її словами, польські консульства в Білорусії видали 366568 віз.

За інформацією польського МЗС, число віз, виданих білорусам в 2014 році, збільшилося на 15% порівняно з попереднім роком, і як і раніше спостерігається зростання попиту.

Нагадаємо, що з 1 грудня Польща скасувала так звану регіоналізацію, і білоруси тепер можуть робити візові заявки в будь-яких консульствах не залежно від місця проживання. Крім того, на північному сході Білорусії можна подати заявку на отримання польської візи в консульстві Латвії.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19