Суспільна Академія Наук

Суспільна Академія Наук заснована у 1994 році, перша назва вузу – Університет Підприємництва та Управління. Академія SAN — це один з найбільших у Польщі учбових закладів із титулом Академії , який займає провідне місце у рейтинзі кращих університетів Польщі. Вуз має багаточисельні титули та звання , серед яких Лідер Нових Технологій, Менеджер Року, сертифікат Якісна Школа.

Суспільна Академія Наук

Суспільна Академія Наук

Академія охоплює своєю діяльністю всю територію Польщі, її філії знаходяться у Варшаві, Кракові, Лодзі, та ін. (Радимо звернути увагу на те, що навчання у філіях дешевше, ніж у Центральному осередку Варшави). В освітніх пропозиціях вищого учбового закладу – бакалаврські, інженерні та магістерські програми, докторантура, МВА та післядипломне підвищення кваліфікації.

Дуже гарним додатком є наявність багаточисельних курсів та семінарів під час навчання, а також Бюро Кар`єр для випускників. З 2006 року вуз має право присвоювати ступінь доктора економічних наук.

Завдяки тісній співпраці Суспільної Академії Наук з американським університетом Clark Unewersity, ( один із найстаріших та найповажніших університетів США), та французьким MOD’SPE Paris  студенти вузу можуть отримувати не лише польський диплом, але й диплом американського чи французького зразку!

Є ще один мало кому відомий факт про Академію – це некомерційний вуз, тому і ціна навчання прийнятна, і всі надлишки коштів вкладаються у розвиток самого вузу.

Широка система стипендій, а також студентські кредити та можливість платити помісячно , значно полегшують процес навчання.

Розгалужена інфраструктура для навчання, відпочинку та занять спортом – 3 просторових актових зали, професійні теле- та радіо-студія, 6 комп`ютерних лабораторій, спортзал, буфет .

Академія організовує курси польської мови для іноземних студентів: інтенсивний курс перед початком навчання, двічі на тиждень на протязі академічного року. Програма розширена ще й за рахунок додаткових занять з англійської мови, заняття проводяться висококваліфікованими викладачами факультету англійської філології.

Спеціальності на бакалавраті – логістика, менеджмент, англійська філологія, культурознавство, національні безпека та інформатика. Магістратура – інформатика, англійська філологія та менеджмент.

Ціна навчання у Варшаві: (за семестр)

  • Адміністрація 2200 zł
  • Педагогіка, управління 2200 zł
  • Фінанси та логістика 2350 zł
  • журналістика та комунікації, філологія англійська 2450 zł
  • інформатика 2950 zł
  • психологія 3750 zł

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19