Варшавський зоопарк

Варшавський зоопарк

Варшавський зоопарк

Варшавський зоопарк

     Для тих, хто збирається відвідати Польщу разом зі своїми дітьми, обов’язково потрібно відвідати Варшавський Зоопарк, який розташовується в самому центрі столиці на березі річки Вісли. Маленькі відвідувачі, як правило приходять в захват від цього дивовижного місця, чимось схожого на джунглі з мультиків. Тут можна побачити гігантських слонів, тигрів, бегемотів, ведмедів та багатьох інших тварин, одні з яких виглядають дуже смішно та кумедно, інші ж просто лякають своїми габаритами.

 
    Цей зоопарк відкрився у польській столиці в квітні 1928 року, однак першим зоопарком його назвати не можна. Польські королі або багаті аристократи часто мали при своїх палацах приватні зоопарки, бо в ті часи це було показником престижу, достатку та високого статусу. Однак у 1927 році польським урядом було ухвалено рішення організувати єдиний суспільний зоопарк, що і було зроблено.

   Маленьким відвідувачам особливо подобаються рептилії, одні з яких виглядають, як чудовиська, а інші дуже навіть милі. Також маленькі непосиди зможуть розважитися на яскравих дитячих майданчики, а ті, хто трохи старший, зможуть дізнатися багато нового та цікавого про тваринний світ, відвідавши спеціальні навчальні програми. І дорослим і дітям буде однаково цікаво відвідати павільйони, де дозволяється чіпати тварин руками.

 

    Зоопарк став домівкою для багатьох екзотичних тварин — в ньому сьогодні можна побачити і смішну панду, і диких свиней, і найшвидших хижаків у світі — гепардів, і левів, і носорогів, і багатьох інших тварин. Важливо відзначити, що тварини утримуються в гарних умовах і навіть дають потомство.
   Дуже радує туристів той факт, що зоопарк відкритий для відвідувань круглий рік. Правда, влітку його робочий день триває з 9 ранку до 6 вечора, а взимку тільки до обіду.

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19