Мазурське поозер’я здивує пейзажем та корабельною поштою

Мазурське поозер'я здивує пейзажем та корабельною поштою

Мазурське поозер’я здивує пейзажем та корабельною поштою

У північно-східній частині Польщі розташувалося Мазурське поозер’я. Ця область — відоме ім’я в туріндустрії польської держави. Мазурське поозер’я являє собою озерне плато між річками Вісла та Німан, облямоване мальовничими пагорбами та дзеркальними озерами. Що приваблює туристів в цьому краю? Звичайно ж, можливість відправитися в похід в екологічно чисте і при цьому шалено красиве місце. По-друге, можливість паралельно побачити унікальні пам’ятки природи та архітектури.

   Своєю могутністю та пишністю туристів зачарують спрямовані увись готичні собори, величні костели, середньовічні фортеці та неприступні замки, розкішні палаци та скромні монастирі. Всі ці унікальні архітектурні споруди, що належать різним стилям і різним епохам, дійшли до наших днів, і сьогодні по них можна «читати» історію Польщі.
Крім того, що всі ці пам’ятки самі по собі є чудовими прикладами зодчества, багато з них розташували в своїх стінах музеї, а в деяких костелах проводяться концерти органної музики.
   Знову повертаючись до поозер’я, хочеться відзначити, що останнім часом тут для туристів було організовано нову розвагу — корабельна пошта, хоча сама ідея поштових відділень на бортах судів існує вже давно.
   Тут, в Мазурському поозер’ї, таким унікальним судном є вітрильник «Шопен», на якому є спеціальний штемпель судновий пошти з відповідним текстом. Тим, чиє хобі пов’язане з філателією, напевно, буде цікаво поглянути на особливі марки корабельної пошти. Між іншим, з парусника можна відправляти навіть термінові повідомлення, які доставляються на берег моторним човном.

 

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19