Вроцлавський Політехнічний Університет

ВПУ

ВПУ

Вроцлавський Політехнічний Університет є автономним вищим науковим технічним навчальним закладом Польщі. Його місія — підготовка творчих, самокритичних і толерантних особистостей студентів і докторантів, а також визначення напрямків розвитку науки та техніки.

Сьогодні, Вроцлавська Політехніка є правонаступником матеріальних досягнень німецької Королівської Вищої Технічної Школи Бреслау (Königliche Technische Hochschule) та інтелектуальних і наукових досягнень Львівської Політехніки. А під своэю теперішньою назвою, Вроцлавський Політехнічний Університет функціонує з 1945 року. Його засновниками були вчені зі Львова та Варшави.

З моменту своєї діяльності вуз став важливим центром технічної освіти. Сьогодні університет належить до одних з найбільших та найкращих технічних навчальних закладів у країні. Так, на 12 відділах у Вроцлаві та в 4 філіях (Бєлавіа, Олена Гура, Легніца, Валбжих), під керівництвом 2 тисяч викладачів освіту отримують понад 32 тис. студентів. Європейський рівень навчання університету цінується не тільки в самій Польщі, а й за кордоном. Університет дає можливість студентам робити вибір між навчанням згідно стандартної програми або вибрати індивідуальний курс навчання. Також, студенти самі можуть створювати свої спеціальності.

Вроцлавська Політехніка співпрацює з багатьма науково-дослідними установами в усьому світі — від Європи до Америки. Завдяки підписаним угодам про співпрацю, студенти та науковці університету мають можливість навчання за межами країни, брати участь у спільних дослідницьких проектах. Вуз постійно бере участь в таких програмах, як: LLP-Erasmus, Erasmus-Mundus, VII Program Ramowy, Leonardo da Vinci.

У Вроцлавському Політехнічному Університеті діє ряд студентських організацій та об’єднань, в яких студенти можуть розвивати свої наукові та творчі інтереси. Також, студенти університету мають можливість проходження практик, стажувань, реалізації дипломних робіт у філіях відомих компаній по всьому світу.

Адреса та контактні дані:
Вроцлавський Політехнічний Університет (Politechnika Wrocławska)
Вулиця: Wybrzeże Wyspiańskiego, 27
Код: 50-370
Місто: Wrocław
тел. 71 320 26 00
NIP: 896-000-58-51
REGON: 000001614

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19