Вища школа інформаційних технологій у Варшаві

Вища школа інформаційних технологій у Варшаві

Вища школа інформаційних технологій у Варшаві

Заснований у 2004 вуз високо популярний серед молоді, адже має багато переваг серед інших університетів подібного профілю.

Більше 9000 квадратних метрів загальної площі приміщень – лекційні аудиторії, зали для практичних занять (обладнані найсучаснішою комп’ютерною технікою з швидкісним інтернетом), власна величезна бібліотека .

Вища школа інформаційних технологій у Варшаві

Вища школа інформаційних технологій у Варшаві

Досвідчений професорсько-викладацький склад Вищої Школи Інформаційних Технологій готує фахівців у одній з найперспективніших, та найпопулярніших спеціальностей у всьому світі – інженерів-інформатиків. Адже дані статистики свідчать: отримання освіти в сфері інформаційних технологій є практично гарантією отримання достойної роботи у майбутньому.

Велика увага приділяється прохоженню практики як в межах країни, так і закордоном — вуз має обширне коло великих підприємств, відомих фірм – партнерів, завдяки чому студенти WSTI можуть приймати активну участь у різноманітних проектах та заходах. В рамках програми обміну студентами ERASMUS проводиться трьохмісячна практика закордоном.

Стрімкий розвиток вузу було відзначено у 2009 році Національною Комісією по Акредитації – вуз отримав позитивну оцінку за якість курсів в галузі комп’ютерних досліджень.

Є можливість навчатися на денній формі навчання, заочній та вечірній. WSTI пропонує місячні практичні курси занять польської мови для студентів –іноземців.

Пропозиція навчання на польській мові:

·         Комп’ютерна графіка і DTP
·         Інформаційні системи управління

Комп’ютерні мережі

·         Інформаційні системи підтримки
·         Проектування баз даних

Інформаційні технології у сфері медичного обслуговування

·         Мультимедійне прикладне проектування
·         Продаж інформаційних технологій та послуг

Навчання англійською мовою:

 ·         Description

Information Technology

·         Career opportunities

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19