Автобусні тури по Європі: поради туристам

Автобусні тури по Європі: поради туристам

Автобусні тури по Європі: поради туристам

Хочеться подивитися Європу і при цьому вкластися у визначений бюджет? Тоді автобусний тур буде самим підходящим варіантом . Пересуваючись на автобусі , можна непогано зекономити і при цьому за одну поїздку відвідати кілька країн Європи. Проїхати на автобусі через всю Європу буде , звичайно ж , малоймовірно , але побувати у трьох -п’яти країнах , такі як Польща , Чехія , Німеччина , Італія , Франція — цілком реально і цікаво.

Автобусні тури по Європі: поради туристам

Автобусні тури по Європі: поради туристам

Плюси і мінуси автобусних турів

Основний плюс автобусних турів — економія грошей і часу. У короткі терміни туристи побачать максимальну кількість основних визначних пам’яток Європи.

Мінуси автобусних турів : невисокий комфорт для сну , зайва організованість в поїздках і недолік вільного часу. Будьте готові , що екскурсії проводяться бігом і в кінці автобусного туру у туриста буде деяке передозування вражень :)

Найважчі автобусні тури — це , безумовно , тури з нічними переїздами . Такий вид подорожей на автобусі підходить для самих міцних і невередливих туристів. Однак нагородою буде непогана економія на проживанні в готелях , — на якийсь час автобус стає туристам будинком на колесах.

Види автобусних турів

Тільки автобус

Самий економічний варіант поїздки — це , звичайно , тур з відправленням автобуса , прямо з Києва або Вінниці. Переваги такого автобусного туру : швидкі переходи польських та інших кордонів на в’їзді і на виїзді.
Недоліки: незручності нічних переїздів. Як правило , два або три переїзди , що дуже втомлює в дорозі.

Автобус плюс поїзд

Не менш поширений варіант , — поїздом до польського кордону , звідти на автобусі по всьому подальшого маршруту . Повернення на вихідний вокзал .
Переваги: менш виснажливий переїзд і можливість доїхати до далеких європейських країн, наприклад Іспанії, Італії, Франції чи Греції .
Недоліки: у «гарячий» сезон через велику кількість туристичних автобусів на кордоні утворюються неслабі черги. Іноді проходження кордону може зайняти більше 4-5 годин.

Поради туристам при подорожі автобусом по Європі

 1. Тур краще планувати на початку року , вивчити всі пропозиції різних компаній. Деякі програми проводяться лише два- три рази на рік.
 2. Бронювати автобусний тур краще за два -три місяці , інакше автобуси не гумові — місць може не вистачити.
 3. При виборі туру перевіряйте , що в нього входить. Деякі компанії заманюють низькими цінами , але дуже часто не включають в тур вартість ж / д переїзду , страховки та  екскурсій.
 4. Що стосується харчування , то у вартість автобусного туру , як правило , входять тільки сніданки. Тому обов’язково беріть гроші на решту харчування . У Польщі та Чехії обід і вечерю можна замовити за 10-20 євро на людину ,  у Франції доведеться віддати 25-30 євро.
 5. При покупці туру дізнавайтеся про майбутню поїздку в усіх подробицях: маршрут , час огляду міст , де буде нічліг , які екскурсії включені , а за які потрібно доплачувати , чим можна буде зайнятися , якщо ви не поїдете на екскурсію.
 6. Не варто брати в поїздку дітей до 8 років. Звичайно їм малоцікаво , що розповідає екскурсовод , а дорога може стати для них болісною.
 7. Візьміть з собою теплу кофту . В автобусі можуть бути суворі кондиціонери.
 8. Під час зупинок туристам доведеться багато ходити пішки , так що беріть з собою зручні туфлі або кросівки .
 9. Щоб добре спати в дорозі , беріть з собою надувну подушку у вигляді підкови.
 10. Запасіться вологими серветками. Це корисний засіб гігієни в автобусних поїздках.
 11. Варто взяти упаковку льодяників , бо через вихлопні гази і пил може дерти в горлі.
 12. Встановіть у свій смартфон навігатор . Гуляючи з навігатором по незнайомих містах , у вас буде більше шансів повернутися до свого автобусу.

Які ще будуть поради для туристів — автобусників ? :)

Якщо Ви вирішили відкрити туристичну візу ми зрадістю Вам допоможемо!

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19