Збираємо валізи першокурсникам — все найнеобхідніше перед поїздкою на навчання до Польщі

Збираємо валізи першокурсникам

Збираємо валізи першокурсникам

Закінчилося літо і з приходом осені настали холодні ночі , дощі , пожовкли дерева , школярі пішли до школи , а ось студенти , які цього року вступили до Польщі , можуть ще насолоджуватися канікулами , ходити за грибами або ж допомогти родичам викопати картоплю . Ми ж зі свого боку постараємося вам , першокурсники , допомогти спакувати валізи якомога щільніше , взяти все найнеобхідніше , викинути зайве і нічого не забути.

Почнемо з папірця і ручки: обов’язково складіть список всього найнеобхіднішого . Добре б упакувати в рюкзак і в легку зручну сумку з різними відділами . Майки , кофти , штани , куртки , сорочки : у скобочках записуйте скільки штук , колір. Не забирайте всю побутову техніку з дому — залиште що-небудь батькам . Праску завжди можна на перший час позичити у сусідів , а улюблену кружку залиште вдома — ви ж ще повернетеся , а в дорозі ви її можете просто розбити. Сімейні сервізи брати теж не обов’язково , так як завжди на місці можна купити ложки та виделки , а звичайна кружка коштує близько 1 зл . Запакуйте словничок і не беріть з собою багато книг , хоча зараз , в епоху смартфонів і планшетів , книги , на жаль , не так вже й популярні. Подумайте також про погоду , настають холоди і теплі речі будуть якраз доречні. Речі, які коштують дорого і дійсно вам потрібні , постарайтеся взяти з собою , а всякі дрібнички залиште вдома , адже їх можна легко і недорого придбати на місці.

Зателефонуйте до свого університету , переконайтеся , що для вас вже готове місце в гуртожитку. Перевірте розклад маршруту і заплануйте дорогу так , щоб не сидіти вночі на вокзалі — в цьому немає нічого цікавого. Переконайтеся , що всі потрібні і важливі документи знаходяться в одній папці. Обов’язково перевірте паспорт та інші необхідні документи для перетину кордону. Постарайтеся виспатися перед дорогою , багато не їжте і не пийте , краще візьміть з собою (пам’ятаєте , що через кордон не можна перевозити м’ясо). Гроші постарайтеся заховати у важкодоступному місці. Проведіть останні дні з батьками , постарайтеся міцніше переконати їх у тому , що ви вже дозріли для самостійного життя , будете вчитися систематично і відвідувати всі лекції . І все готово. Усім майбутнім студентам бажаємо нових друзів , хороших сусідів , відмінних результатів на навчанні і в добру путь .

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19