Виставка навчальних пропозицій у Вінниці

Виставка  навчальних  пропозицій у  Вінниці

Виставка навчальних пропозицій у Вінниці

Вже не за горами вступна кампанія 2013 року, а в Міністерстві освіти України, як завжди, змінюють підхід до державної підтримки вищої освіти. В деяких вищих навчальних закладах скоротиться обсяг державного замовлення для підготовки спеціалістів (наприклад, в «Києво-Могилянській академії»), чиновники пояснюють цю тенденцію «намаганням підвищити якість освіти». Але не поспішайте засмучуватися, шановні батьки майбутніх абітурієнтів! Адже за прогнозами більшість закладів освіти в цьому році будуть змушені скоротити вартість навчання на контрактній основі. І на те є об’єктивні причини.

            По-перше, демографічна ситуація: школу в цьому році закінчують діти, народжені в період демографічної кризи. Тому студентів буде мало – і за них потрібно поборотися!

            По-друге, все активніше зарубіжні заклади освіти наступають на п’яти вітчизняним. Наприклад, навчання національними мовами в деяких університетах Франції, Германії та Чехії є безкоштовним, щоправда, вимоги до абітурієнтів є досить суворими. А ВНЗ Польщі відкривають свої двері українському студентові за досить помірну платню (750-2000 євро на рік), крім того рівень життя в Польщі є дещо нижчим, порівняно з іншими країнами ЄС, тому і ціни на проживання, харчування, транспорт тощо є доступнішими для пересічного українця.

            Як ви можете бачити, конкуренція на ринку освітніх послуг стає з кожним роком все жорсткішою. В умовах світової фінансової кризи не лише українські, а й закордонні університети готові боротися за кожного потенційного студента-українця. І майбутнім абітурієнтам, щоб в цій конкурентній боротьбі не стати жертвою, потрібно дуже детально дослідити всі пропозиції і перспективи, співвіднести їх з власними бажаннями і можливостями (в т.ч. матеріальними можливостями батьків). Консультативна допомога в цьому питанні освітніх виставок-ярмарок, що останніми роками традиційно проводяться, є своєчасною і незамінною.

            Саме на подібній виставці батьки та майбутні абітурієнти можуть ознайомитися з великою кількістю пропозицій вітчизняного та зарубіжного освітнього ринку, отримати консультації «з перших рук» про навчальні заклади та навчальні програми зокрема.

            В 2013 році в Вінниці освітня виставка-ярмарка «Майбутній студент» буде проведена втретє. Тут буде представлено пропозиції близько 45 навчальних закладів Вінницької області, мовні курси а також пропозиції послуг по підготовці до вступу. Також від представників освітнього проекту «OsvitaPoland» бажаючі європейського диплому зможуть отримати вичерпну інформацію щодо рейтингових ВНЗ Польщі; дізнатися про умови вступу, вартість навчання в них, умови проживання та багато іншої корисної інформації.

            Всі зацікавлені можуть завітати на виставку-ярмарку освітніх пропозицій «Майбутній студент» 2-3 березня з 10 до 16 години в ТРК «Мегамолл» (вул. 600-річчя, 17). Вхід безкоштовний.

            Організатори виставки: ВОО ЦПП «Лотос», за підтримки Вінницької Обласної Ради, Вінницьої ОДА, Управління освіти та науки при ОДА, громадської Ради при ОДА.

ПРИЙДИ  ТА  ОБЕРИ  СОБІ  ПРОФЕСІЮ !!!

З приводу навчання в Польщі  звертайтесь за наступними контактами:

Тел: +38 (067) 457 33 17 – Ольга

Тел: +38 (063) 790 74 53

Skype: zhasmin5mailru

E-mail: zhasmin5@i.ua

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19