Академія мистецтв і дизайну у Лодзі

Академія мистецтв і дизайну у Лодзі(Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania)

Професія дизайнера є нині дуже престижною та гарно оплачується в усьому світі. Та й в майбутньому інтерес до цього виду творчої діяльності буде тільки збільшуватися, адже дизайнери створюють красу, а на красі, як відомо, ніхто не заощаджує. В залежності від того, яку площину оточуючого світу охоплює дизайн, розрізняють різні його види: дизайн інтер’єру, поліграфії, ландшафту, одягу, веб-дизайн… Кожний напрям по-своєму цікавий і перспективний, кожний – затребуваний, кожний – доступний на найвищому рівні до навчання в Польщі.

Академія мистецтв та дизайну в Лодзі (WSSiP) пропонує своїм креативним студентам обрати бажаний напрямок з-поміж повного спектру дизайнерських професій. Всіх, чиї нетрадиційний оригінальний погляд на речі і розвинене образне мислення поєднуються з працьовитістю і бажанням отримати якісну європейську освіту в Польщі, цей єдиний недержавний заклад освіти з навчанням в галузі дизайну, фотографії, архітектури і режисури ласкаво запрошує до лав своїх студентів.

Загальновідомо, що польська школа режисури є однією з самих сильних в Європі. Польща дала світові кіно таких лауреатів Оскара, як Збигнєв Рибчинський, Роман Поланський і Анджей Вайда; Гран-прі в Каннах були удостоєні роботи Кшиштофа Кеслевського та Кшиштофа Зануссі – і всі ці митці-лауреати престижних премій починали свій творчий шлях в Лодзі! І на сьогодні саме в Лодзі сконцентрована вся кіноеліта Польщі, тому не дивуйтеся, якщо вступивши на факультет «кіно і ТВ» Академії мистецтв, серед своїх наставників впізнаєте метрів польського кіномистецтва! Адже викладацький склад легендарної Вищої Державної школи кінематографу, телебачення і театру ім.Леона Шиллера (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera) ділиться своїми знаннями та талантом, викладаючи дисципліни і студентам Академії мистецтв та дизайну. Обидві згадані вищі школи навіть географічно розташовані поряд. А вартість навчання в WSSiP значно нижча за вартість аналогічного навчального курсу в кіношколі Шиллера!

Академія мистецтв та дизайну – це єдиний недержавний артистичний освітній заклад Польщі, що дозволяє отримати ступінь бакалавра, магістра та аспіранта з подальшою можливістю отримання наукового ступеню доктора наук. Також Академія може видавати диплом магістра мистецтв. А факультет дизайну розглядається Міністерством економіки Польщі як такий, що є стратегічним для розвитку економіки країни!

Заняття талановитих творчих неординарних студентів (а тут тільки такі навчаються) відбуваються в просторих майстернях та лекційних залах, кінематографічних та фотографічних ательє під керівництвом, як уже зазначалось, найкращих викладачів Польщі – все це створює неповторну артистичну атмосферу закладу.

Приємною винагородою за гарну успішність для студентів є можливість паралельного навчання на другому факультеті безкоштовно!

З приводу навчання в Польщі  звертайтесь за наступними контактами:

Тел: +38 (067) 457 33 17; +38 (063) 790 74 53 (Ольга)

E-mail: vinnviss@gmail.com

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19