Вид на проживання в ЄС для інвесторів

Вид на проживання в ЄС для інвесторівУ деяких державах ЄС можливе отримати громадянство за умови покупки нерухомості в цих країнах та вкладенні інвестицій в інновації та промисловість.

У Португалії був прийнятий новий закон, в якому прописано, що інвестори з держав, що не входять в ЄС, отримують ВНП (як її ще називають, «золоту візу»), якщо зроблять інвестиції в Португалії в сумі 1 млн. євро або створять власну фірму з не менш ніж 30 робочими місцями або ж придбають майно на суму не менше 500 тис. євро. Таку ж пропозицію було зроблено ірландським урядом.

Наприклад, інвестор, який бажає отримати громадянство, може вкласти частину свого капіталу в мистецтво даної країни, зробити інвестиції в облігації з невеликими відсотками або ж у венчурний фонд. Також є варіанти вкласти капітал в урядові цінні папери або нерухомість.

Мінімально можливі суми становлять від 500 тис. до 2 млн. євро. Є також окрема частина візового законодавства для іноземних підприємців, які бажають заснувати в Ірландії бізнес, пов’язаний з інноваціями, на суму не менше 75 тис. євро.

Подібна програма, можливо, скоро буде прийнята і в Іспанії, яка надаватиме ВНП за умови придбання іноземцями житла на суму не менше 160 тис. євро.

Угорщиною в листопаді було запропоновано іноземним громадянам країн, що не входять в ЄС, постійне місце проживання, якщо вони придбають особливі облігації на суму 250 тис. євро.

Що стосується Латвії, то вона пропонує варіант, при якому ВНП отримують ті громадяни, які купують житло в Ризі на суму мінімум 140 тис. євро або нерухомість у сільській місцевості на 70 тис. євро.

Болгарія також пропонує свої умови. Тут громадянство готові надати тим особам, які зроблять інвестиції на суму 500 тис. євро.

Така політика дасть можливість вільно переміщатися по Європі іноземним покупцям, оскільки її умови дозволяють тим, хто володіє дозволом на проживання, вільно їздити з однієї країни в іншу.

One Response to “Вид на проживання в ЄС для інвесторів”

  1. Юрій:

    Питання чи маю я право з картою побиту (польща)на право власності? І яке?

Залиште коментар

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19